Najlepšie notebooky Samsung s rozpočtom v roku 2019

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Ak hľadáte najlepšie notebooky v tomto roku, ktoré sú pod vaším rozpočtom a majú dobré technické parametre, spoločnosť Samsung má čo ponúknuť. Spoločnosť Samsung spolu s inteligentnými telefónmi, televízormi, zariadeniami a pamäťovými produktmi ponúka notebooky pre bežných zákazníkov, profesionálov a hráčov so širokou škálou dostupných modelov.

Uvádzame najlepšie notebooky Samsung, ktoré sú dostupné v tomto článku. Tu je niekoľko zo širokej škály modelov:

Zápisník Samsung Flash

Jedná sa o jedinečný, ultraľahký, cenovo dostupný prenosný počítač typu všetko-v-jednom, ktorý má podobné rozloženie klávesnice ako písací stroj. Získate Windows 10 so snímačom odtlačkov prstov pre Windows Ahoj v tomto skvelom dizajnovom notebooku. K dispozícii je tiež slot pre microSD na rozšírenie integrovaného 64 GB pamäte flash. Gigabitové pripojenie Wi-Fi a Universal Flash Storage v tomto prenosnom počítači vám umožňujú streamovať, sťahovať a prenášať videá vo flashi.

Notebook Samsung 7

Tento prenosný počítač má procesor Intel Core i7 s pôsobivým pevným diskom 1 TB, 16 GB RAM a grafickou jednotkou NVIDIA 940MX, ktorá prináša hry do života. Môžete tiež upgradovať pomocou SSD, aby ste znížili čas načítania alebo ďalšiu RAM. Má 15,6-palcovú obrazovku s vysokým rozlíšením Full HD a režim HDR (Video High Dynamic Range), vďaka ktorému sú kontrasty ostrejšie, farby živšie a textúry populárnejšie. Jeho rýchlo nabíjateľná batéria predlžuje váš čas prehrávania až 2 hodiny za 20 minút nabíjania. Podsvietená klávesnica tohto notebooku vám umožňuje chatovať, pozerať sa alebo hrať aj pri slabom alebo slabom osvetlení.

Chromebook Samsung 3

Chromebook Samsung má procesor Intel Celeron s 16 GB pevného disku a 4 GB pamäte. Váži asi 2,5 libry a má hrúbku 0,7 palca. Tento prenosný počítač má silný dizajn, ktorý by ste očakávali od spoľahlivej značky, ako je Samsung. Dodáva sa s vodovzdornou klávesnicou, aby ju mohli deti používať bez obáv. Jednorazové nabitie batérie je až 11 hodín. Vstavané funkcie zabezpečenia v tomto notebooku zaisťujú, že ste chránení pred vírusmi a malwarmi. Nemusíte sa nastavovať ani načítavať dlho, stačí sa prihlásiť pomocou účtu Google a vy ste. Môžete prehliadať svet pomocou OS Chrome. Môžete získať to najlepšie zo služieb Google, Gmail, Mapy, Dokumenty a obrázky a všetko bezpečne zálohovať v cloude.

Samsung Chromebook Plus V2

Jedná sa o 32-palcový 32-palcový multidotykový prenosný počítač s 360-palcovým displejomalebo pánt, ktorý vám umožňuje nastaviť ho tak, aby čo najlepšie vyhovoval vašej aktuálnej aplikácii, či už píšete, pozeráte film, kreslíte alebo dokonca fotografujete. Je postavený s dvojjadrovým procesorom Intel Celeron 3965Y s 1,5 GHz, 4 GB pamäte LPDDR3 RAM a 32 GB úložného priestoru. V tomto notebooku je slot pre stylus, aby ste ho nestratili. Je v ňom nainštalovaný systém Chrome OS.