Najlepšie hry PS4, Xbox One vyjdú v roku 2016

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

best games coming out 2016

Príchod nového roka je udalosť, ktorá prináša všetkým hráčom vonku ďalší rozmer vzrušenia. Je osviežujúce myslieť na všetky nové sľubné šťastie, ktoré je spojené s novoročným príchodom, ale hráči určite dostanú ďalšiu polevu, pokiaľ ide o úroveň radosti a očakávaní. Rok 2016 už netrpezlivo čaká na svoj sľub priniesť nesmierne nové hry, o ktorých vám veľmi radi dáme vedieť.

Tu je zhrnutie všetkých najviac hovorených o najlepších hrách PS4, ktoré vyjdú v roku 2016, a nielen to, že v roku 2016 vyjde aj mashup najlepších hier Xbox. Pozrime sa teda na všetky najlepšie hry PS4, Xbox One Games Coming Out v roku 2016

Táto hra nás bezpochyby neprestávala čakať, pretože sa prvýkrát objavila v roku 2013. Ak chcete pridať k agónii čakania aj oznámenie Sony, že rok 2015 nie je rokom, uvidíme, že vyjde. Ich náznak naznačuje, že to vyjde v marci 2016.

best games coming out 2016

Nemáme potuchy, ako to bude porovnávať s mesmerizmom Uncharted 2, ale skoré zábery vysiela dosť pozitívne vibrácie. Sme si však istí, že tento príbeh Nathana Drakeho a jeho bratov určite splní očakávania jeho globálnej slávy a bude to jedna z najlepších hier PS4, ktoré vyjdú v roku 2016.

Je to už 10 rokov od vývoja hry a došlo k mnohým zmenám v tíme vrátane nového režiséra Hajimeho Tabatu. Výletný výlet plný akcií anime, áut, táborov a cestných obedov, projekt plný dobrodružstva nás určite uchváti svojím kúzlom. Dobrá vec: je k dispozícii pre obe platformy.

best games coming out 2016

Poznáte Mŕtvy ostrov a zabijaciu vežu, pre ktorú je slávny. Jeho druhá časť vyzerá rovnako. Hra zmeškala dátum vydania 2015 a očakáva sa začiatkom roku 2016. Je to akčná rola pri hraní videohier o prežitie zameraných na zážitky z prežitia na celom svete. Je k dispozícii pre všetky platformy.

best games coming out 2016

Vláda sa zrútila uprostred vypuknutia smrteľného vírusu a je tu jedna organizácia, ktorá má vyriešiť nevyhnutné následky - korisť a korisť, chaos a smrť. Tieto hry strávili lepšiu časť roka 2015 v očakávaní, ale teraz vieme, že sa chystá prísť budúci rok, aby si získal svoje miesto v najlepších hrách PS4, ktoré vyšli v roku 2016, a najlepších hrách Xbox, ktoré vyjdú v roku 2016.

best games coming out 2016

Po úspešnom SF4 založenom na téme jednoduchosti a po návrate z minulosti prichádza Street Fighter V s novou chuťou, ktorá nahradí taktiku útoku zameraním na V-triggery, V-zručnosti a V-skúšky. Hra teraz dáva každému bojovníkovi jeho vlastné balenie nových a vylepšených duelových schopností.

best games coming out 2016

Je to už dva roky, čo ich starší producent oznámil, že sa o ňom čoskoro budeme dozvedieť! 2016 sa však zdá byť správnym odhadom pre začatie pokračovania kultovej klasickej Mirror's Edge. Je k dispozícii pre všetky platformy a predstavuje skvelý doplnok k hrám, ktoré vyjdú v roku 2016.

best games coming out 2016

Strieľačka starej školy, ktorá uplynula 11 rokov od predchádzajúcej verzie, je očividne už dávno oneskorená; a dúfajme, že sa stretne so svojimi hráčmi v roku 2016. Zistíte, že ste nútení vyzdvihnúť si zdravotné balíčky a ďalšie zväzky munície, ale tvrdá práca je pomerne príjemne odmenená: dostanete si topánky s topánkami a odrežte končatiny svojim nepriateľom. orgánov. Nie je to zlé, hm? Je to pre všetky platformy.

best games coming out 2016

Známe a nemilosrdné duo vrahov: „Corvo“ a „Emily Kaldwin“ sa chystá vidieť svetlo sveta, keď bude v roku 2016 prepustené pokračovanie Dishonored. Obaja vrahovia majú svoje jedinečné sady schopností a nebudete ľutovať vyber si jeden z nich, aby si rozhneval svoj hnev na svet.

best games coming out 2016

Filadelfii v roku 2029 vládne väčšia Kórejská republika a vy spolu so svojimi ďalšími kamarátskymi povstalcami máte za úlohu bojovať proti partizánskym spôsobom, aby ste získali späť kontrolu mesta. Scény sú plné hromov a chaosu, pričom nepriateľ je dosť vynikajúci v technológii a zbraniach. Výbušniny sú v hojnosti a explodujú ako bláznivé, a vo všetkej tejto hmle utekáte o život a vyhýbate sa pekelným streleckým nepriateľom. Hra určite sľubuje husia koža a držíme palce, pretože nie, určite to bude určite jedna z najlepších hier pre konzolu Xbox, ktorá vyjde v roku 2016. Je k dispozícii aj na počítačoch PS4 a PC; tak môže byť jedna z najlepších hier PS4 vyjsť aj v roku 2016?

best games coming out 2016

Je to post-apokalyptický čas a svet je v troskách. Hra sa točí okolo ženskej postavy a jej priateľky robotov a psov, ktorí sú tu, aby bojovali o prežitie. Ľudia sú vo všeobecnosti pripravení na zničenie a roboti sú ich jedinými priateľmi. Zatiaľ nie je toho veľa k dispozícii, ale hra vyzerá sľubne a netrpezlivo sa očakáva, až ju v roku 2016 prinesú používatelia konzoly Xbox One. Stavíme sa, že hra je jednou z najlepších hier pre konzolu Xbox, ktorá vyšla v roku 2016.

best games coming out 2016

Je to opäť jedna z tých post-apokalyptických hier založených na prežití, v ktorých ste pripravení na prežitie. Existuje však trochu zvratu. Nepriatelia tam sú dinosaury a páči sa im, ale nie sú to dinosaury samy o sebe, sú to skôr mechanickí roboti, ktorí sa vás snažia zabiť. Zaujímavé je, že zbrane nie sú také moderné a vy budete musieť zvládnuť sekery a meče, aby ste zabili zvieratá. Presný dátum vydania hry sa ešte len musí oznámiť a bude k dispozícii pre používateľov systému PS4.

best games coming out 2016

Týmto sme dospeli k vyvrcholeniu zoznamu. Dúfame, že náš zoznam najlepších hier Xbox a najlepších hier PS4, ktoré vyjdú v roku 2016, vzbudil vzrušenie o niečo viac a tiež vám pomôže pri výbere stávok v nasledujúcom roku.

snímky

community.us.playstation, gameidealist.com, dualshockers, neogaf.com, capcom-unity, torrentygames, forbes, vcpost, pcadvisor.co.uk