Najlepší zdroj napájania pre PC hráčov: Špičkové zdroje energie za peniaze

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Dobrý zdroj napájania je nevyhnutný, ak chcete hladký herný zážitok. Trh sa hemží všetkými druhmi zdrojov napájania. Existuje niekoľko možností na základe rôznych metrík vrátane výkonu (wattov), ​​skriniek, rýchlosti ventilátora a typov. V tomto článku spomenieme niektoré z najlepších jednotiek napájania pre hráčov v roku 2017. Tieto jednotky dodávajú hodnotu za najlepšiu hodnotu a po zakúpení niektorej z týchto jednotiek nebudete ľutovať.

Najlepšie napájanie pre PC hráčov

Napájací zdroj Sentey Xplus 725 Watt

Tento 725 watt je jedným z najznámejších zdrojov napájania pre PC hráčov v roku 2017. Táto jednotka je pripravená na SLI a Crossfire. Má 3-ročnú záruku. Tento zdroj energie má najlepšiu hodnotu za peniaze, pričom cena sa pohybuje okolo 58 dolárov. Tento zdroj energie je uzavretý, je to masívne čierne grilovacie teleso, ktoré je pripravené prejsť masívnym teplom a trestom.

Napájací zdroj EVGA SuperNOVA 650 G2

Tento zdroj napájania je energeticky efektívny (650 wattov) a ponúka asi 90% účinnosť pre 115 VAC a 220 VAC ~ 240AC. Tento zdroj napájania je pripravený znášať najhoršie škody, ako je prerušenie obvodu, prepätie, problémy s prepätím a ochrana prúdu. Najlepšie na tomto napájacom zdroji pre hráčov v roku 2017 je, že má záruku 7 rokov.

Technológia SilverStone 500W SFX-L 80

Napájanie SilverStone podporuje viac ako 90 funkcií s certifikátom zlata, vďaka ktorým je vynikajúcou voľbou pre herných nadšencov. Ventilátor tohto zdroja nebude vydávať zvuk. Tento napájací zdroj má držiak adaptéra ATZ, ktorý vám umožňuje používať toto zariadenie s inými prípadmi, ktoré nepodporujú montáž SFX.

Corsair CX Series 500 Watt

Toto je jeden z najpredávanejších zdrojov napájania v roku 2017. Táto jednotka PSU má dlhé káble, ktoré podporujú vežu a vedenie káblov. Ventilátor je vynikajúci 120 mm, ktorý neprodukuje hluk. Corsair má 99% aktívnu korekciu účinníka, ktorá je integrovaná do tohto zdroja napájania a poskytuje vášmu systému čistý a spoľahlivý výkon. Táto jednotka PSU podporuje čokoľvek medzi 90 ~ 264 voltov a automaticky sa prepne na nižšie vyššie napätie podľa vstupnej úrovne, takže sa nemusíte obávať problémov s napájaním.

Antec VP-450 80 Plus Certified

Toto napájanie od spoločnosti Antec je jedným z najlepších napájacích zdrojov za peniaze v roku 2017. Cena Amazon je pre Amazon iba 34 dolárov. Poskytuje asi 80% mieru účinnosti. Ventilátor je tichý 120 mm. Prístroj má tiež 20 + 4 hlavný konektor a 2 koľajnice. Spoločnosť Antec poskytuje na túto jednotku dvojročnú záruku. Tento herný napájací zdroj má ochranu, ktorá ho chráni pred prepätím, prepätím, skratom a prepätím.

EVGA SuperNOVA 850 T2

Jedná sa o relatívne špičkový zdroj energie s neuveriteľnou účinnosťou 90% až 96%. Veľkosť ventilátora je 140 mm dvojité blokovanie s takmer žiadnym zvukom. Zdroj napájania EVGA SuperNOVA má záruku 10 rokov. Jednotka obsahuje ochranu pre prepätie, podpätie, prepätie a skrat.