Najlepšie počítačové hry z roku 2018: Stiahnite si tieto úžasné počítačové hry z roku 2018

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Počítačové hry majú najlepšiu grafiku s rozlíšením 4 kB a obnovovacou frekvenciou vyššou ako 60 snímok za sekundu pre najnovšie hry. Tento rok vydávajú tisíce nových počítačových hier. Či už ste nováčik alebo počítačový profesionál, zostavili sme zoznam najlepších počítačových hier z roku 2018, ktoré musíte nainštalovať a hrať hneď teraz.

Cesta von

Jeho myšlienka je založená na príbehu dvoch postáv, ktoré budete oboznámiť súčasne. Obe postavy sú väzni, ktorí chcú utiecť z väzenia, čo ich vedie k tomu, aby žili svoj život na úteku. Na úspešné vykonanie únikového plánu spolupracujú obe postavy. Teda dvaja hráči môžu hrať túto hru spoločne cez internet. Cesta von bude fascinujúcou najlepšou počítačovou hrou roku 2018.

Temné duše III

Musí sa hrať na PC hry so zmesou čarodejníctva a meča. Poskytuje vám viac ako 40 hodín rozsiahleho hádzania ohňom, akcie s mečmi a vyhýbanie sa. Syndikuje činnosť s rôznymi zbrojmi, zbraňami, predmetmi a kúzlami, ktoré sa majú zbierať. Dark Souls III umožňuje zručným hráčom útočiť na svet druhých kvôli vychvaľovaniu práv a odmien. Vďaka počítačovej verzii s úžasnými vizuálnymi a obnovovacími frekvenciami je to perfektný zážitok.

Ace Combat 7: Skies Unknown
Vďaka divadelným operám na mydlo, extrémnym bojom proti psom a super realistickým oblakom je počítačová hra Ace Combat 7 najlepšou počítačovou hrou roku 2018. Za posledných desať rokov je to číslo jedna pre túto sériu. Je to kombinácia momentov politickej intriky a emocionálneho charakteru spolu s pozoruhodnými bojovými scénami a bojovými kontrolami.

Zásah 3

Prináša neuveriteľné úrovne poškodenia životného prostredia v otvorenom svete, ktorý je pokrokom predchádzajúcich hier tejto série. Cloudová technológia založená na serveroch sa používa na hromadné ničenie v multiplayeri. Dej tejto najlepšej počítačovej hry z roku 2018 sa zameriava na odstránenie zločineckých syndikátov tým, že napĺňa pocit pravého superhrdinu.

Vľavo nažive

Nadchádzajúca sci-fi strieľačka na PC s vojnou ako hlavnou témou. Rozpráva ľudský príbeh o prežití z pohľadu troch rôznych hrdinov počas deštruktívneho útoku, ktorý sa má uskutočniť vo vojne zničenej Novo Slave v roku 2127. Zažijete silne ozbrojené jednotky, vežové stroje a obrnené vozidlá. Ako hra pokračuje, môžete si vybrať medzi rôznymi cestami s príbehmi, ktoré si vyžadujú odvážne rozhodnutia, ktoré nasledujú zúfalé následky.

Dragon Ball FighterZ

Táto jedna z najlepších počítačových hier roku 2018 je určená všetkým fanúšikom Dragon Ball Z, aby zažili dobre prezentovanú bojovú hru, s ktorou ste sa kedy stretli. Chceli ste niekedy zmeniť katastrofálny koniec Yamchy od Saibamena? Alebo chceli nechať Vegetu pomstiť sa na Hit? Ale nebojte sa, ak nie ste Dragon Ball Z, stále si môžete vychutnať túto vynikajúcu bojovú hru.

NBA 2K18

NBA 2K18 vám prinesie ďalší rok chorých kľučiek a zlomených uhlov. Umožní balistom hrať sa ako svojich obľúbených hráčov úžasným spôsobom s veľkolepou grafikou a pozoruhodnými pohybmi vďaka najnovšiemu systému pohybu spolu so zvýšenou presnosťou hráčov. Ak je lopta vaším životom, potom by ste radi NBA 2K18.