Najlepšie online videohry, ktoré môžete hrať pre viacerých hráčov s ostatnými ľuďmi

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Internet je plný cudzincov a mnoho z nich práve hrá hry. Niekedy to nie je hra, ale hráči. Dobrá hra pre viacerých hráčov by mala mať žiarivé vizuálne prvky a zložitú hrateľnosť. Tu sú najlepšie online videohry, ktoré môžete hrať pre viacerých hráčov.

Najlepšie online videohry, ktoré môžete hrať pre viacerých hráčov s ostatnými ľuďmi

prevarený

Ghost Town Game's Overcooked je hra na varenie plná zábavy s priateľmi. V cibuľovom kráľovstve zažijete svoje prvé problémy s varením v roztomilom a žiarivom prostredí. Musíte variť jedlo, aby ste zabránili kráľovstvu v obrovskom mäsovom bare. Nezabudnite efektívne komunikovať a jasne priraďovať úlohy, inak skončíte s hromadou špinavých jedál alebo spálite jedlo, čo by viedlo k nešťastným zákazníkom.

Cuphead

Arkádová strieľačka, ktorá sa zameriava na šéfa bitky. Hráči sa musia postarať o animované postavy Cupheads a jeho brata Mugmana. V tejto jednej z najlepších online hier, ktoré môžete hrať pre viacerých hráčov, musíte bojovať, aby ste splatili svoje dlhy diablovi. Má úžasnú hudbu, umenie a animácie. Prechádzate podivným svetom, učíte sa mocné pohyby, získavate nové zbrane a odhaľujete skryté tajomstvá.

Zbraň 3

Táto hra vás zapojí do rozsiahlych bitiek a ultrarealizmu. Je to tak blízko, ako sa ocitnete na skutočnom bojisku. Je to jedna z najlepších online videohier, ktorú môžete hrať pre viacerých hráčov. Na úspešné spustenie tejto hry potrebujete dobrý server. Každý boj je plný chytrých pohybov tímu, zložitých tímových rozhovorov a podmanivých scén.

Božstvo: Pôvodný hriech 2

Je to dobrodružná hra, ktorá má jeden z najlepších RPG všetkých čias. Umožňuje vám hrať online až s tromi priateľmi. Musíte bojovať s ďalšími tromi tvrdohlavými ľuďmi, ktorí majú rôzne úmysly. Krásna hra na hranie rolí zasadená do jedného z najúžasnejších a pútavých prostredí. Každý je v hre rovnako dôležitý a zlyhanie jednej osoby by mohlo viesť k zlyhaniu pre všetkých.

Spelunky

Táto jedna z najlepších online videohier, ktorú môžete hrať pre viacerých hráčov, je plná náhodne generovaných jaskýň, ktoré sú plné prekážok a nebezpečných stvorení. Umožňuje vám hrať až so štyrmi hráčmi, ale v tejto hre viac hráčov spôsobuje viac chaosu, čo vedie k ďalším spôsobom zlyhania. Kľúčom k úspechu v tejto hre je načasovanie. Na všetkých úrovniach môžete nosiť všetky dôležité veci iba vo svojich dvoch rukách. Podľa toho vypracujte svoju stratégiu.

Spoločne nehladujte

V tejto jednej z najlepších online videohier si môžete zahrať multiplayer, musíte skúsiť prežiť nočné mory divočiny hladujúcich so svojimi priateľmi. Čím viac hráčov máte, tým viac bojujete za jedlo. Takže namiesto toho, aby ste si navzájom konkurovali, spolupracujte. Umožňuje hrať až s šiestimi hráčmi. Hra bude zaujímavá, pokiaľ sa každý bude držať svojich povinností a podeliť sa o zdroje.