Najlepšie online závodné hry 2018

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Najlepšie závodná hra nie je len o grafike alebo zvukoch; Ide skôr o ťahanie do akcie, aby ste sa cítili, akoby ste na sedadle vodiča. Výber najlepšej závodnej hry nie je ľahká úloha. Kvalitná závodná hra sa cíti dobre. Tu sú najlepšie online závodné hry 2018.

Najlepšie online závodné hry 2018

Špinavá rally

Je to jedna z najlepších online závodných hier 2018 vyvinutých spoločnosťou Codemasters. Preteky sa dejú na prašných cestách s mnohými kĺzavými jazdami do strán. V tejto závodnej hre sa musíte starať o svoje závodné auto v každej etape. Takto sa naučíte tvoriť stratégie a riadiť zdroje.

Forza Horizon 3

Závodná hra sa koná v austrálskom vnútrozemí, kde musíte nielen pretekať, ale aj stavať festival Horizon. V tejto verzii sa vzdáva hlavných osobnostných rysov Forza „serióznych“ a „ocelových“ a vysoko oktánových automobilových festivalov. Má mnoho hodín trvajúcich vytrvalostí. Závodná hra s výletom, na ktorú nikdy nezabudnete.

Projektové vozidlá 2

Je to dokonalý závodný zážitok. Pri hraní tejto najlepšej online závodnej hry 2018 sa musíte starať o nastavenie motora, výber pneumatík a brzdné zóny. Okrem toho majú pretekárske trate lokalizované počasie, čo znamená, že v niektorých častiach môže pršať a o niekoľko minút neskôr môže byť trať úplne suchá. Tým je zložitejšie udržať všetky štyri kolesá na trati.

F1 2017

Je to najlepší závodný zážitok Formuly 1 vyvinutý Codemasters. Užijete si úžasný závod na trati. Vďaka novému stromu rozvoja výskumu a vývoja v kariérnom režime sú fanúšikovia pretekárov pripravení na liečbu. V každom závode zohrávajú hlavný faktor opotrebenie motora, prevodovka pneumatík a brzdy.

Mario Kart 8 Deluxe

Nová verzia má nové postavy, vylepšenia hry a návrat klasického bojového režimu. Toto definitívne vydanie je to najlepšie, čo Mario Kart kedy bol. Má veľa výziev pre všetky úrovne schopností s množstvom pretekárov a tratí. Nové asistencie pre začiatočníkov pracujú s liečbou.

Forza Motorsport 7

Jedná sa o najlepšie a najviac graficky pôsobivé online závodné hry 2018. Je prístupné hráčom všetkých úrovní zručností. Má toľko áut, aby s nimi jazdilo. Okrem toho má Forza Motorsport 7 príjemnú a pútavú kariéru, aby vás mohla v hre oddávať. Úroveň detailov na každej trati a aute je ohromujúca. Má tiež nový dynamický efekt počasia.

Driveclub

High-oktánové preteky v tejto najlepšej online závodnej hre 2018 sa cítia ako cestné bitky. Hráči môžu odomknúť nové autá, radiť alebo získavať body za seba a svojich priateľov. Jeho arkádové závodné funkcie robia zo závodov zábavnú zábavu s VR. Má funkciu, ktorá vám umožní rozhliadnuť sa v sedadle. Driveclub obsahuje množstvo obsahu. Čím bližšie je šprint k cieľu, tým lepší je zážitok.