Najlepšie kancelárske prístroje a aplikácie na boj proti rozptyľovaniu a zvyšovaniu zamerania

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Keď začnem pracovať, nespočetné rozptýlenie preteky smerom ku mne, aby som sa sústredil. Myšlienky, Facebook, Videá, štipka na jedenie alebo čítanie, prianie hovoriť s kolegami bez dôvodu, Reddit a podobne - zdá sa, že môj mozog sa haywire, pretože ma núti prestať sa zameriavať a robiť náhodné veci. Focus je jedna z najdôležitejších vecí, ktorá by mohla definovať váš úspech v modernom svete. Zaostrenie je zriedkavé. Prirodzene to neprichádza. Musíte to postaviť. Ak chcete sústrediť pozornosť a bojovať proti rozptyľovaniu, musíte nasmerovať a využiť technický vývoj dneška. Ak vám technológia vyrušila rozptýlenie, dá vám tiež veľa pomôcok, aplikácií a softvéru na boj proti týmto rozptýleniam. Všetko, čo musíte urobiť, je pozrieť sa na správne miesto. Tu sú najlepšie kancelárske prístroje, ktoré vám pomôžu zamerať sa a rozptýliť.

Slúchadlá Audeze SINE (499 dolárov)

Môžete sa opýtať, prečo slúchadlá? A konkrétne prečo Audeze? So správnymi slúchadlami môžete dosiahnuť dve veci: môžete sa zamerať na danú úlohu, počúvať videohovory alebo zvukové hovory s úplným zameraním a na druhej strane môžete rušiť hluk prichádzajúci zvonka. Týmto spôsobom môžete zvýšiť zaostrenie. Slúchadlá Audeze využívajú planárnu magnetickú technológiu, ktorá vám poskytuje podrobný a dynamický zvuk.

Image: Inc.

Obrázok: Inc.

Cubicle SteelCase

Pracovný priestor je kľúčovým faktorom vašej práce. Ak je váš pracovný priestor na správnom mieste, budete sa sústrediť. Ak sedíte na mieste, ktoré má veľa hluku, zlého umiestnenia a polohy, získate množstvo rozptýlení. Brody WorkLounge a Workpod sú navrhnuté tak, aby vám poskytli samostatný a nezávislý pracovný priestor. V tomto priestore môžete sedieť a pracovať. Poskytne vám vzhľad a pocit z práce. Jedná sa o skrinku so zadným kreslom, pracovným pultom a miestom, kam si môžete dať veci, ako sú tašky, káble, knihy a dokumenty.

best ggets to focus 2

Takže ak pracujete na mieste, kde nemajú kabíny, a ak sa len ťažko zameriavate, môžete si túto dočasnú kabínu kúpiť a zvýšiť tak svoju pozornosť a produktivitu.

Čítať: Startups with Coolest Workspaces

Amazon Tap

Tento modul gadget vám umožní získať všetko, čo chcete, bez toho, aby ste sa posunuli o palec od svojho pracovného stola. S Amazon Tap môžete počúvať hudbu, objednávať pizzu, spúšťať služby Spotify a Pandora a robiť oveľa viac pomocou jediného klepnutia. Môžete si tiež prečítať správy a vypočuť si ich samostatne v gadgete Amazon Tap a získať rýchle správy o počasí. Získate tak samostatný priestor, kde môžete rýchlo prečítať obsah a počúvať hudbu bez narušenia pracovného prostredia a priestoru v počítači.

Image: Inc.

Obrázok: Inc.

Tento modul gadget môžete synchronizovať s telefónom a počítačom.

Zostaňte zameraní pomocou rozšírení Chrome a Firefox

Tu je skvelé chróm a Firefox rozšírenia, ktoré vám umožňujú blokovať všetky webové stránky a aplikácie, v ktorých zvyčajne strácate čas. Máme prirodzenú tendenciu otvárať webové stránky a zbytočné videá, keď sa cítime vyčerpaní alebo vyzvaní. Snažíme sa klamať sami seba.

Pomocou rozšírenia StayFocused pre prehliadač Chrome môžete blokovať webové stránky, ako sú Facebook, Youtube atď. Vždy, keď tieto webové stránky neúmyselne otvoríte, zablokujú sa a zobrazí sa správa, ktorá vám pripomína vašu prácu. Týmto spôsobom môžete urobiť správne rozhodnutie a vrátiť sa do práce v časovom limite.

best gaget chrome best gaget 4

Leechblock pre Firefox blokuje aj obsah, ktorý zbytočne stráca čas. Môžete použiť veľa kontrol a filtrov podľa svojich potrieb.