Najlepšie Nintendo Wii, Switch, 3DS hry 2017

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Nintendo je jednou z najpopulárnejších herných konzol na svete. Spoločnosť má niekoľko konzol a hier a užívateľskú základňu miliárd. Ako príklad uvádzame, že Super Mario Run bol v roku 2016 stiahnutý 37 miliónov krát. Nintendo bol tiež za super slávnou hrou Pokemon Go. V tomto článku vám povieme o najlepších hrách Nintendo 2017.

Najlepšie hry Nintendo 2017

Super mario 3d

Super Mario je jednou z najlepších hier Nintendo, ktorá sa má hrať v roku 2017. Super Mario 3D je špeciálne vyrobený pre hry Nintendo Wii U. Mario 3D pre Nintendo má rovnaké staré sprisahanie: Mario je pripravený zachrániť svoju krásnu princeznú pred zlými mužmi. Ale táto hra je úplne protikladná k starému štýlu Super Mario, pokiaľ ide o hrateľnosť, grafiku a zážitok.

Legenda Zeldy: Dych divočiny

Legenda Zeldy: Dych divočiny bol vyhlásený spoločnosťou Nintendo na rok 2017 a táto hra by bola vôbec najlepšou hrou Zelda. Legenda o Zelde má nové mapy a hercov a táto hra bude návyková. The Legend of Zelda Breath of the Wild je hra otvoreného sveta. V hre sú nové zbrane, napríklad Master Sword.

Splatoon

Splatoon je jednou z najlepších hier pre viacerých hráčov pre Nintendo Wii U. Jedná sa o streleckú hru tretej osoby, v ktorej máte Inklings, bytosti, ktoré sa môžu pohybovať medzi ľudskou a chobotnicou. V hre sú krásne mapy, v ktorých môžete manévrovať so svojimi postavami. Splatoonova myšlienka je založená na použití atramentu ako zbrane. Atrakcie striekajú atrament na svojich protivníkov a snažia sa ich zbiť.

Mario Kart 8

Mario Kart 8 je najznámejšia závodná hra na svete Mario. Mario Kart 8 bol vyvinutý spoločnosťou Nintendo pre videohru Wii U. Najlepšie a návykové na tejto hre sú antigravitačné úseky, ktoré umožňujú hráčom ponoriť sa do stien a stropov.

Monster Hunter Generations

Monster Hunter Generations je skvelá hra Nintendo 3DS z roku 2017, ktorú by ste mohli hrať v single player aj multiplayerovej verzii. Hra zahŕňa zabíjanie monštier a veľa dobrodružstva.

SnipperClips

SnipperClips je jednou z tých hier, ktoré sa stanú trhákom, aj keď sú minimálne a jednoduché. V hre SnipperClips Nintendo musíte narezať kúsky papiera a veci na geometricky tvarovaného partnera, aby ste vyriešili hádanky založené na fyzike. Toto je jedna z najlepších hier Nintendo 2017, v ktorej pri hraní strácate zmysel pre čas.