Najlepšie aplikácie pre nočný režim na čítanie na vašom zariadení Android v noci / temnej miestnosti

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

night mode reading

Toto nie sú žiadne nové správy, modré svetlo je pre vaše oči hrozné. Získate to takmer z akejkoľvek obrazovky, notoricky známa je vaša televízia, laptop a smartphony.

Pokiaľ ide o televíziu, je skutočne na výber, či ju chcete sledovať alebo nie, bohužiaľ to isté nemožno povedať o notebookoch a smartfónoch. Tieto dve zariadenia potrebujete na prácu, štúdium a komunikáciu. Aj keď sa môžete vyhnúť sledovaniu televízie, bolo by ťažké vyhnúť sa prenosnému počítaču, tabletu alebo smartfónu. Z dôvodu pracovných a životných problémov.

Znamená to, že to bude musieť znášať s jasnými svetlami horiacimi cez oči v noci? Toto určite nemôže byť.

Používatelia zariadení s Androidom nemajú také šťastie ako používatelia zariadení s iOS. Najnovšie iDevices od Apple prichádzajú so zabudovanou funkciou nočného režimu; hoci ju má iba niekoľko zariadení s Androidom. Niektoré zo zariadení s Androidom, ktoré sú vybavené vstavanou funkciou nočného režimu, zahŕňajú zariadenia so systémom Android Oreo (najnovšia verzia mobilného operačného systému Android) a Samsung Galaxy S8 a Poznámka 8 ,

Vo svojej beta fáze mal Android (verzia 7.0) funkciu nočného režimu a bol ľahko prístupný. Keď však bol spustený Android 7.1, funkcia nočného režimu, aj keď bola stále k dispozícii, bola do nastavení hlboko zakomponovaná. Aby ste to umožnili, budete musieť trochu ťažšie pracovať; zatiaľ čo táto funkcia nie je v stabilnom systéme Android 7.0 úplne k dispozícii.

Ako získať nočný režim v systéme Android

Ak nemáte zariadenie so systémom Android Oreo alebo najnovšie vlajkové lode Samsung alebo Android 7.1, budete chcieť nasledujúce aplikácie.

súmrak : Toto je najjednoduchšia možnosť pre domácich majstrov v tomto zozname. Nevyžaduje sa, aby ste zariadenie rootovali; jednoducho si ho stiahnite z Obchodu Google Play a nainštalujte ho na naše zariadenie.

f.lux : Existuje aj verzia tejto aplikácie pre systém Windows, ktorú sme predstavili skôr, a skutočne funguje skvele ako vstavaný nočný režim Windows 10. Viac informácií o tom tu , Pokiaľ ide o túto verziu systému Android, budete musieť zariadenie rootovať; a ak tak urobíte, funkcia f.lux vám poskytne oveľa väčšie funkcie a bohatší zážitok ako Twilight.

lumen : Táto voľba tiež vyžaduje, aby ste zariadenie rootovali a obsahuje tiež väčšie funkcie ako Twilight.

Z troch vyššie spomenutých aplikácií je f.lux najlepším riešením na aktiváciu nočného režimu na zariadeniach s Androidom, zatiaľ čo Twilight je najjednoduchšie použiť pre ľudí, ktorým nemáte čas a trpezlivosť pri zakorenení svojich zariadení.