Najlepšie nové filmy prichádzajú v roku 2016

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Rok 2015 sa rýchlo blíži ku koncu a zvyšuje sa aj očakávanie týkajúce sa pripravovanej zábavy, technológií, výrobkov, prístrojov a telefónov. V najbližších dňoch začneme uvádzať všetky očakávané telefóny, aplikácie, softvér, obdobia, ktoré budú naplánované na budúci rok. V tomto článku vám povieme o najlepších nových filmoch prichádzajúcich v roku 2016. Rok 2016 bude pre fanúšikov filmu skvelým rokom. V roku 2016 prichádza nespočetné množstvo nových filmov, ktoré sú viac ako dostatočné na uspokojenie vašich potrieb v oblasti zábavy a hrania. Pozrime sa na najlepšie a najočakávanejšie filmy prichádzajúce v roku 2016.

Najlepšie nové filmy prichádzajú v roku 2016

Batman V Superman: Dawn of Justice

Batman V Superman: Dawn Of Justice má byť uvedený na trh v marci 2016 a je zďaleka najlepším novým filmom, ktorý prichádza v roku 2016. Internet už je nad týmto filmom šialený, ktorý režíruje Zack Snyder. Obsadenie zahŕňa obľúbeného Ben Affleck, ktorý bude nový Batman. Superman bude hrať Henry Cavill a Gal Godot bude Wonder Woman. Príbeh sa točí okolo vojny medzi Batmanom a Supermanom, ale ku koncu filmu obaja hrdinovia ukončia svoje rozpory, aby prevzali svojho spoločného nepriateľa Luthora.

http://thenerdstash.com/

Kapitán Amerika: občianska vojna

Kapitán Amerika: Občianska vojna je určite jedným z najlepších nových filmov prichádzajúcich v roku 2016. Príbeh je predĺžením filmu The Avengers, v ktorom bol Iron Man zničený. Príbeh sa začína, keď sa politik pokúsi navrhnúť zákon, ktorý bude vyžadovať, aby sa všetci nadľudia „zaregistrovali“ podľa zákona. Kapitán Amerika je proti tomuto návrhu zákona, zatiaľ čo Iron Man ho podporuje. Film režíroval Russo Brothers. Bude vydaný v máji 2016.

http://2.bp.blogspot.com/

mlčanie

Tento film prináša veľa titulkov. Príbeh zahŕňa dvoch kresťanských kňazov, ktorí cestujú do Japonska, aby vystopovali svojho mentora, ktorý údajne opustil vieru. Ticho bude vydané v roku 2016, ale presný mesiac vydania ešte nie je k dispozícii.

image: latinpost.com

Fantastické zvieratá a kde ich nájsť

Fantastické zvieratá a kde ich nájsť je film, ktorý napísal J.K Rowling, najslávnejšia autorka sveta, žena za seriálom Harry Potter. Fantastické šelmy a kde ich nájsť tiež vychádza z knihy, ktorá má rovnaký názov, ktorý napísal Rowling v roku 2001. Táto kniha sa týkala iba záhadných stvorení, postáv o svete Harryho Pottera. Tento film bude uvedený na trh v novembri 2016.

best new movies coming 2016 4

Star Wars Spin-Off

Star Wars Spin-Off je jedným z najlepších nových filmov prichádzajúcich v roku 2016 a fanúšikovia Star Wars na to nemohli čakať. Tento film však bude, žiaľ, prepustený príliš neskoro v rokoch 2016 - december.

obrázok: ComingBookMovie

Star Wars Spin-off režíroval Gareth Edwards.

Hľadá sa Dory

Medzi mnohými animovanými filmami prichádzajúcimi v roku 2016 je Finding Dory jeden z najlepších a najočakávanejších filmov. Režisér Andrew Stanton (ktorý tiež režíroval Finding Nemo and Wall-E), Finding Dory je o roztomilej malej rybe „Dory“, ktorá prichádza do biologického centra pre študijný projekt o jej predkoch. Nájdenie Dory sa začne v júli 2016.

best new movies coming 6

Bourne 5

Dobre dobre! Jeden z najlepších nových filmov určite príde v roku 2016! Matt Damon sa vracia ako Jason Bourne v piatej iterácii vôbec slávnej série Bourne. Film bude uvedený na trh v júli 2016 a nie je tu žiadna zmienka o možnom príbehu. Ale bude to jedno peklo filmu. Nemôžem sa dočkať!

best new movies coming 2016 5

image: moviepilot.com

Myslíš, že mi niečo chýba? Zastre si svoje slovo v komentároch.