Najlepšie, najobľúbenejšie fotografie Instagramu všetkých čias

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Instagram, jedna z najznámejších služieb sociálnych médií, sa v utorok otočil na 5. To, čo sa začalo ako bežná webová stránka na zdieľanie fotografií, sa dnes rozrástlo na mediálne monštrá. Instagram, ktorý vlastní Facebook, má viac ako 400 miliónov používateľov mesačne. Je to prvá voľba dospievajúcich. Počas 5 rokov sa na Instagrame zdieľalo viac ako 40 miliárd fotografií. Na Instagrame sa denne zaznamenáva viac ako 3,5 miliardy „páči sa mi“ a denne sa zdieľa viac ako 80 miliónov fotografií. Wow!

Pripomeňme si túto vzrušujúcu službu a uvidíme niektoré z najpopulárnejších fotografií Instagramu za týchto päť dlhých rokov. Tieto fotografie podľa Instagramu získali najobľúbenejšie komentáre a komentáre. Užite si to!

Kendall Jenner, slávna hviezda zo seriálu „Držať krok s Kardashianmi“, ktorá ukazuje jej nový účes. Stačí sa pozrieť na hodnotenia Páči sa mi a komentáre, ktoré dostala táto fotografia. Toto sú najobľúbenejšie fotografie Instagramu za 5 rokov.

most popular photos of instagram 1

Keď Kanye West poslal kvetiny svojmu priateľovi Taylor Swift.

most popular photos of instagram 2

Taylor Swiftová chladila so svojím priateľom Kelvinom Harrisom.

most popular photos of instagram 3

Ako by sa táto fotografia nemohla dostať na najobľúbenejšie fotografie Instagramu všetkých čias. Foto manželstva Kim Kardashian a Kanye je nielen na 4. mieste v päťročnom zozname obľúbených fotografií, ale aj najpopulárnejšou fotografiou roku 2014.

most popular photos of instagram 4

Kylie Jennerová vystupuje po ukončení strednej školy.

most popular photos of instagram 5

Toto bolo päť najobľúbenejších Instagramových fotografií všetkých čias. Teraz sa pozrieme na niektoré z najpopulárnejších fotografií na Instagrame každý rok.

Pred 5 rokmi, Kevin Systrom, zakladateľ spoločnosti Instagram, zverejnil tento obrázok na svoj účet. Neočakávaný obraz je zrejme najpopulárnejším obrazom Instagramu roku 2010 ,

most popular photos of instagram 6

Justin Bieber so svojím otcom a malými súrodencami. Toto je najobľúbenejšia fotografia na Instagrame za tento rok 2011.

most popular photos of instagram 7

Kedysi režiséri Louis Tomlinson a Zayn Malik z Halloweenu, 2012.

most popular photos of instagram 8

Will Smith a Justin, 2013

most popular photos of instagram 9

Kardashiani opäť získali najobľúbenejšiu cenu Instagramu za fotografie 2014 ,

most popular photos of instagram 4

Najobľúbenejšia fotografia z roku 2015, ako je uvedené vyššie.

most popular photos of instagram 1

Povedzte nám, ktorá fotka sa vám v komentároch najviac páčila. Podeľte sa o tento príbeh so svojimi priateľmi a nezabudnite mať radi našu stránku Facebook pre úžasné veci, ako je tento.

Obrázky: Časopis