Najlepšie a najobľúbenejšie autá v Amerike

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

V prvej polovici roku 2018 sa v Amerike predalo vyše 8,5 milióna automobilov. Americký trh s automobilmi je momentálne veľmi horúci. Američania milujú nákladné vozidlá natoľko, že najpredávanejším vozidlom každý mesiac boli vždy snímače. Tu sú najobľúbenejšie autá v Amerike.

Hyundai Tucson

Tucson je vo svojej tretej generácii po prepracovaní v roku 2016. Za posledný rok sa jeho predaj zvýšil o 163%. V októbri 2018 bolo predaných celkom 23 000 automobilov Hyundai Tucson. Má jednoduchý, ale pútavý dizajn. Ľahko sa dá veriť, že efektívne plní svoje poslanie. Vozidlo má päť úrovní výbavy, štvorvalcový motor s výkonom 164 koní a automatickú 6-stupňovú prevodovku.

Toyota Camry

Vďaka svojim štandardným funkciám, dizajnu exteriéru, bezpečne a úspore paliva prilákal Camry mnoho priemerných kupujúcich. Počas októbra 2018 sa predalo takmer 27 000 vozidiel Toyota Camry, čo je o 3% viac ako v minulom roku. Toto, jedno z najobľúbenejších automobilov v Amerike, má 2,5-litrový štvorvalec s krútiacim momentom 184 libier.

RAM 1500-3500

Toto auto dáva každému niečo. S nárastom predaja o 11% od minulého roka sa v októbri 2018 predalo 50 000 automobilov. Toto jedno z najobľúbenejších automobilov v Amerike prichádza s výberom z troch štýlov kabíny: Quad, Regular a Crew Cab. Vďaka zadnému odpruženiu zadných pružín s mnohými článkami sa zlepšila jeho jazdná a manipulačná schopnosť bez toho, aby bola ohrozená schopnosť ťahať.

Honda CR-V

Honda CR-V má kompaktné SUV, ktoré poskytuje priestor pre cestujúcich a náklad. Má 2,4-litrový štvorvalcový motor a krútiaci moment 180 libier. Všetky modely majú nepretržitý variabilný prevod bez prevodovky (CVT) a Honda Sensing. Poisťovací ústav pre bezpečnosť na cestách ocenil CR-V Top Safety Pick + vďaka LED svetlometom a Honda Sensing. Jeho predaj minulý mesiac bol takmer 28 000 vozidiel.

Toyota RAV4

Toyota RAV4 je kompaktný SUV, ktorý má veľa pôsobivých funkcií, vďaka ktorým je pre rodinu výhodným automobilom. V tomto modeli 2018 má 18-palcové disky z čiernej zliatiny, svetlice blatníka a spodné kryty karosérie. Športové úžitkové vozidlo, ktoré je k dispozícii v šiestich úrovniach výbavy. Všetky modely majú silný 2,5litrový motor a šesťstupňovú automatickú prevodovku. Minulý mesiac sa predalo 34 000 Toyota RAV4.

Ford F-series

Počas roku 2018 sa predalo 450 000 automobilov radu Ford F. Toto vozidlo je prelomovým krokom smerom k trhu dodávok nákladných automobilov v plnej veľkosti. Má celohliníkové telo na udržanie vlečnej schopnosti a užitočného zaťaženia. Tento automobil poskytuje mimoriadnu úsporu paliva vďaka svojim štyrom účinným motorom so 6-stupňovou automatickou prevodovkou. Toto, jedno z populárnych automobilov v Amerike, má tri štýly kabíny (super, pravidelné a posádka) s piatimi odlišnými lištami.

Chevrolet Silverado

Od minulého roku došlo k 11% nárastu predaja Chevrolet Silverado pri predaji takmer 291 000 vozidiel v roku 2018. Je postavený tak, aby vydržal skúšku času. Toto je najspoľahlivejší a najtrvalejší snímač v plnej veľkosti na ceste. Má výkon V8, najlepšie z hľadiska spotreby paliva v triede V8, spolu s maximálnym ťahaním 12 500 libier.