Najlepšie marketingové konferencie v roku 2017, ktoré by ste sa mali zúčastniť

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Marketing je podstatou podnikania. Po technologickej revolúcii sa marketing rozvinul do niekoľkých ramien a podniky sa musia spojiť so zákazníkmi na všetkých úrovniach, ak chcú rásť a uspieť. Od marketingu v sociálnych médiách po SEO a marketing s obsahom musíte svoju hru rozvinúť v každej oblasti, aby ste svoje úsilie premietli do predaja. Marketingové konferencie vám poskytujú úžasnú platformu na vytváranie sietí s ľuďmi v marketingovom svete a tiež sa dozviete, čo funguje. Tu sú najlepšie marketingové konferencie naplánované na rok 2017.

Marketingové konferencie v roku 2017

Inovátori značky

Spoločnosť Brand Innovators organizuje takmer každý mesiac niekoľko konferencií s cieľom zapojiť ľudí z celého sveta do rozhovorov o marketingu, trendoch v oblasti marketingu obsahu, zapojení zákazníkov, zábavnom marketingu a mnohých súvisiacich témach. V roku 2017 zorganizujú Brand Innovators niekoľko marketingových konferencií. Pozrite si ich web a pozrite si plán.

Vyhľadávanie lásky

SEO bude mať nový tvar v roku 2017. Ak chcete komunikovať s ľuďmi vo vyhľadávacom marketingu a doméne SEO, táto konferencia je pre vás. Search Love, ako už názov napovedá, sa týka predovšetkým SEO, marketingu vyhľadávacích nástrojov, reklám, PPC a všetkého súvisiaceho.

DomoPalooza

Túto marketingovú konferenciu 2017 organizuje Domo, ktorá vyniká v oblasti BI a dátovo orientovaných marketingových prístupov. Na tejto konferencii sa dozviete o rôznych prístupoch BI a tipoch na marketing obsahu, aby ste rozšírili svoje podnikanie alebo webové stránky.

Konferencia o konverzii obsahu B2B 2

Táto marketingová konferencia je o tom, ako previesť obsah na predaj, čo je kvintesencia všetkého marketingového úsilia. Táto konferencia sa bude konať vo februári v Arizone.

Konferencia SXSW 2017

Táto slávna marketingová konferencia sa bude konať v marci. Táto konferencia priťahuje marketingových expertov z rôznych oblastí a ponúka rozhovory o marketingu obsahu takmer zo všetkých kategórií. Je potrebné, aby sa ľudia zaujímali o to, ako využiť svoje úsilie v oblasti obsahu za peniaze.

Summit o digitálnom marketingu

Táto slávna konferencia o digitálnom marketingu sa bude konať v New Yorku a bude mať viac ako 28 slávnych rečníkov. Dozviete sa všetko o vývoji, výrobe, SEO a marketingu obsahu a nápadov.

Svet marketingu sociálnych médií

Žiadny marketing nie je úspešný bez stopy sociálnych médií. Na tejto konferencii o marketingu sociálnych médií sa dozviete tipy a triky, ako začať marketing sociálnych médií od nuly a dosiahnuť úspech. Na tejto konferencii sa zúčastnia zástupcovia slávnych značiek vrátane spoločností Apple, Cisco, CBS Interactive, IBM, Deloitte, Hilton, Humana, Jeppeson.

Marketing United 2017

Marketing United je konferencia digitálneho marketingu 217, ktorá sa zameria na marketingovú psychológiu, marketing značky, budovanie značky, angažovanosť zákazníkov a oveľa viac. Táto konferencia sa uskutoční v Nashville.