Najlepšie notebooky s rozpočtom 500 dolárov

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Najlepšie notebooky s rozpočtom 500 dolárov

Existuje všeobecná mylná predstava, že ak máte rozpočet, nemôžete získať to, čo potrebujete. Pravda je, že môžete získať veci, ktoré chcete, za veľmi rozumné ceny. Jediné, čo potrebujete vedieť, je, kde ich hľadať. Tu sme zostavili zoznam najlepších notebookov, ktoré môžete získať pod 500 dolárov. Povedzte si, čo najviac potrebujete, pohodlie, výdrž batérie, displej, výpočtovú silu alebo moderný vzhľad a technológiu, a prečítajte si túto časť, aby ste si ju našli.

Pokus spoločnosti Toshiba poskytnúť notebook, ktorý je lacný a napriek tomu vyvoláva dojem názvu spoločnosti Toshiba. Jednoduché použitie, pohodlné na nosenie, primerane moderný vzhľad a najlepšie, pokiaľ ide o načasovanie batérie. 8 hodín výdrže batérie je najvyššou výhodou tohto notebooku. Okrem toho máte 13-palcovú obrazovku, váhu 3,3 libry, procesor Intel Celeron 1,4 GHz a systém Chrome OS.

Best Laptops under $500 Budget

Objednať za 262,00 dolárov

Hľadáte nejakú výpočtovú silu a záruku, toto je tá pravá pre vás. K dispozícii je procesor Intel Core i3 a dvojročná záruka. Trochu dole na vzhľad, ale zvláda každodenné výpočtové úlohy ľahko. Beží na Windows 7, dokáže spracovať Windows 8 a 8.1 bez akéhokoľvek vplyvu na rýchlosť spracovania. Obrazovka 15,6 palca, váha 5,23 libry, pamäť 4 GB RAM (pôsobivá) sú niektoré špecifikácie, ktoré sa do tohto cenového rozpätia jednoducho nedostanú. Má interný ukladací priestor 650 GB.

Best Laptops under $500 Budget

Objednať za 499 dolárov

Hľadáte notebook so systémom Windows 8, ktorý vám ponúka zážitok z dotykovej obrazovky? Vyskúšaj tento. Ľahko sa používa a ľahko sa prenáša, dodáva sa vo veľkosti 11 palcov, ponúka dobrý dotykový zážitok a vo vnútri je procesor Intel Bay Trail. Nemusí to byť pre vás dobrá voľba, ak chcete vykonať náročné výpočty, ale je to dosť dobré pre každodennú hudbu, filmy a surfovanie na webe. Životnosť batérie 5,5 hodiny znie dobre, keď s ňou získate 500 GB pevného disku a 4 GB RAM.

Best Laptops under $500 Budget

Objednať za 289,00 dolárov

Pre prehliadanie internetu a ďalšie webové aplikácie je to skvelé. Má procesor Intel Celeron a displej 1366 x 768. Nemá žiadny pôsobivý vzhľad, ale má pôsobivú výpočtovú silu a ešte lepšiu výdrž batérie. Beží na systéme Chrome OS a veľmi dobre zvláda každodenné výpočtové úlohy. Má matný displej bez akéhokoľvek oslnenia. Výdrž batérie je asi 6,5 hodiny. Dodáva sa vo verziách 16 GB a 32 GB.

Best Laptops under $500 Budget

Objednať za 199,99 dolárov

Tento prenosný počítač vám ponúka 15,6-palcový širokouhlý displej CineCrystal s vysokým rozlíšením, skúsenosti so systémom Windows 8.1 s dotykovou obrazovkou. Pôsobivou súčasťou je, že dotykový displej je viacdotykový (podporuje 10-bodové gestá), má pekný displej a stále nebol príčinou zníženia výpočtovej sily. Štvorjadrový procesor Intel Celeron N2920 s 8 GB RAM je viac ako dosť na každodenné výpočty. Jedinou nevýhodou je výdrž batérie 4 hodiny.

Best Laptops under $500 Budget

Cena 448,00 dolárov