Najlepšie iPhone launchers pre Android dať krásne iOS tému a vyzerá na telefóne Android

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Nič nedokončí použiteľnosť, plynulosť a flexibilitu platformy Android, ale pokiaľ ide o estetiku, iOS spoločnosti Apple je juggernaut. Všetci používatelia telefónov s Androidom si vždy tajne želali mať zariadenie s výkonom a flexibilitou systému Android a vzhľad iOS. Aj keď tam nie je žiadne zariadenie, ktoré by sľubovalo to najlepšie z oboch svetov, svojmu telefónu s Androidom môžete dať vzhľad iOS iPhone s niektorými celkom skvelými a bezplatnými spúšťačmi. Vďaka týmto bezplatným spúšťačom budú vnútorné strany telefónu Android vyzerať úplne podobne ako v systéme iOS. Môžete si nechať ostatných dumfounded krásne, iPhone-ako vzhľad a motívy vášho telefónu Android. Tu sú najlepšie bezplatné odpaľovacie zariadenia iPhone pre váš telefón s Androidom.

Najlepšie spúšťače iPhone pre Android

Zamknutá obrazovka iOS 8

S tisíckami stiahnutí a hodnotením nad 4,4 je Lockscreen iOS 8 pre Android najlepším spúšťačom zariadení iPhone pre vaše zariadenie Android. Sľubuje vzhľad iOS 8, iOS 9 pre vaše zariadenie Android. Na odomknutie telefónu s Androidom môžete získať prístupový kód v štýle iOS, v zariadení s Androidom môžete použiť veľa tapiet iOS 8 v kvalite sietnice HD. Pomocou tejto aplikácie môžete tiež nastaviť tento výrečný formát času a štýl hodín zo zariadenia iPhone v zariadení s Androidom.

best iphone launcher android 3

Jeden spúšťač

Jeden spúšťač je najlepší bezplatný spúšťač iPhone pre Android. Má minimálny dizajn a je ľahký. Vaše zariadenie nebude zaplavené ani spomalené. V skutočnosti to robí funkciu vyhľadávania veľmi rýchlou. Jeden spúšťač dáva vo vašom telefóne s Androidom motív ditto iOS 8. Dalo by sa to prispôsobiť, získať viac ikon a možností. Môžete použiť aj tapety na sietnicu. V tejto aplikácii nie sú žiadne reklamy.

best iphone launcher android 1

iLauncher

iLauncher je ďalšou skvelou možnosťou, ako dať telefónu so systémom Android vzhľad iOS. Má skvelé ikony, farby, veľkosti ikon. Tento spúšťač je tiež ľahký, aj keď nie je plný funkcií. Táto aplikácia je platená a má veľmi zanedbateľnú cenu.

best iphone launcher android 2

Toto sú niektoré z najlepších nosných zariadení iPhone pre vaše zariadenie s Androidom. Toto všetko stačí na vylepšenie vášho zariadenia s Androidom a jeho téme dodáva vzhľad iOS. Dajte nám vedieť v komentároch, ktorý spúšťač sa vám najviac páčil.

Obrázky: BeeBom, Phone Arena