Najlepšie telefóny Huawei s rozpočtom 300 dolárov

Odvetvie smartfónov, ktoré väčšina ľudí považuje za silne ovládané iba dvoma značkami, má viac, ako by ste očakávali. Čínska značka Huawei bola nedávno zaradená medzi päť najrýchlejšie rastúcich spoločností v oblasti smartfónov. Úspech, ktorý organizácia dosiahla, nie je len kvôli jej najmodernejším zariadeniam, ale tiež kvôli tomu, že sú veľmi cenovo dostupné, čo im umožňuje konkurovať obrom v odbore.

Nasleduje zoznam najlepších smartfónov spoločnosti Huawei s cenovým limitom 300 dolárov.





Huawei česť 7x

Cenu 7X, ktorá je najnovšia, cenovo dostupná a efektívna, prináša to, čo sľubuje. Honor 7x je vybavený dizajnom obrazovky od okraja k okraju a môže sa pochváliť rozlíšením Full HD s rozlíšením 2160 x 1080 a so zadnou kamerou 16 + 2 MP osloví aj fotografov v nás všetkých, poháňaných Kirin 659 a Mali-T830. Toto zariadenie zabalí punč, zdobené vlastným Huawei EMUI 5.1, Honor 7x prevádzkuje Android 7.0 Nougat, ktorý je možné upgradovať na Oreo.

Huawei P10 Lite

Keď hovoríme o viac za menej, tento telefón vezme koláč. Model P10 lite je možno jedným z najvýkonnejších smartfónov s nízkym rozpočtom. Model Kirin 658 spolu s jeho jadrovým procesorom Octa a procesorom Mali-T830 pre GPU zvyšujú jeho výkon, zatiaľ čo zadná kamera s rozlíšením 12 MP a predná kamera s rozlíšením 8 MP umožňujú užívateľovi zachytiť všetky svoje vzácne chvíle. P10 lite má rozlíšenie obrazovky 1080 x 1920 s hustotou pixelov 424 ppi, čo z neho robí skutočne pozoruhodný telefón.



Huawei Mate SE

Huawei Mate SE jednoducho zdecimuje konkurenciu a zabalí do svojej smiešne dostupnej cenovej značky. Prístroj poskytuje rovnaké vlastnosti, aké jeho konkurenti predávajú za oveľa vyššie náklady. 4 GB RAM spolu s 64 GB internou pamäťou spárovanou s čipovou sadou Kirin 659 umožňujú prosperovať tento 5,93 palcový smartphone. Operačný systém je Android 7.0 Nougat, zatiaľ čo upgrade na 8 je v prevádzke.



Telefón je veľmi podobný Honor 7x (vyššie v zozname), čo je tiež úžasný telefón.

Huawei P smart

Pár stoviek dolárov a táto sladká technológia je na vás, má štýl, má triedu a je vo vašej cenovej relácii. Inteligentný počítač Huawei P váži až 165 g s prístrojom Huawei EMUI 8.0. Zariadenie prevádzkuje Android 8.0 Oreo. Rozlíšenie obrazovky 2160 x 1080 pridané s modelmi Kirin 659 a procesorom Octa Core robí úžasné použitie, zadná kamera 13 + 2 MP a 8 MP vpredu môžu fotografa prebudiť vo vás. P smart má tiež snímač odtlačkov prstov pre zvýšenie bezpečnosti. Stručne povedané, toto zariadenie určite stojí za to sa pozrieť.



Huawei MediaPad M3 8.4

Bez tejto zmienky by tento zoznam pravdepodobne zostal neúplný, Huawei Mediapad M3

Je jedným z najlepších inteligentných zariadení s nízkym rozpočtom na trhu ... no patrí do kategórie smartfónov. Toto 8,4 palcové zariadenie podporuje Nano sim (Áno, je to telefón), ale pre čo je naozaj určené, sú dobre ... médiá.
Rozlíšenie 1600 x 2160, grafický procesor Mali T880, procesor Kirin 950 a procesor jadra Octa zabezpečujú hladký dojem používateľa. Aj keď model v predvolenom nastavení podporuje ibištek pre Android 6.0, je možné ho aktualizovať.



Zvuk Herman a Kardon Sound spolu so svojimi možnosťami nahrávania videa 1080 z neho robia fantastický kúsok, keď sú oproti svojej cene. A má USB 2.0 slot. S primárnymi aj sekundárnymi fotoaparátmi, ktoré sú 8 MP, môže toto zariadenie upútať vašu pozornosť len o niečo viac.