Najlepšie skryté triky a tipy na hry Snapchat pre iPhone a Android, ktoré by ste mali vyskúšať

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Snapchat, svetovo najznámejšia aplikácia prchavých správ s miliónmi jedinečných používateľov mesačne, si rýchlo získava na popularite po celom svete. Denne sa v Snapchat zdieľa viac ako 700 miliónov fotografií a videí, a to dáva zmysel, pretože Snapchat dáva dospievajúcim a všetkým všeobecne jedinečný zážitok a zábavný spôsob interakcie. Vedeli ste však, že existujú nejaké tajné triky Snapchat, ktoré by mohli zmeniť váš zážitok z aplikácie a prinútiť vás vyniknúť medzi svojimi priateľmi? Tu je niekoľko najlepších tajných trikov Snapchat pre iPhone a Android, ktoré by ste mali používať.

Získajte šošovky podľa vášho výberu

Snapchat každý deň mení svoje „šošovky“. Aj keď je to dynamická a užitočná funkcia, niekedy sa stáva obťažujúcou, pretože veľa používateľov má svoje obľúbené šošovky, ktoré chcú po celý čas vo svojom Snapchat. Hádaj čo? Šošovky Snapchat môžete ľahko zmeniť zmenou dátumu systému (zariadenia). Povedzme teda, že chcete mať dúhový objektív späť, môžete nastaviť dátum svojho telefónu iPhone alebo Android na deň, keď bol k dispozícii objektív Rainbow. Môžete skúsiť zmeniť dátumy a zistiť dostupnosť objektívu, alebo ak máte to šťastie, že si dátum zapamätáte, môžete jeden dátum nastaviť manuálne. Tu je postup, ako zmeniť dátum v telefónoch iPhone a Android.

Ak chcete zmeniť dátum v iPhone, spustite aplikáciu Nastavenia, prejdite do sekcie Dátum a čas a vypnite možnosť „nastaviť automaticky“. Podobne v systéme Android prejdite do časti Nastavenia, Dátum a čas a zrušte začiarknutie možnosti „automatický dátum a čas“.

Zmena mien kontaktov

Viete, že môžete zmeniť meno ktoréhokoľvek zo svojich kontaktov Snapchat. Tento tajný trik Snapchat je užitočný, ak chcete skryť meno ktoréhokoľvek priateľa Snapchat pred ostatnými. Takže akémukoľvek kontaktu Snapchat môžete dať falošné alebo zástupné meno. Ak chcete zmeniť meno z rozhovoru, jednoducho klepnite na ikonu Hamburger v pravom hornom rohu a upravte meno. Ak chcete vykonať úpravy, môžete tiež klepnúť a podržať ktorékoľvek meno kontaktu.

hidden snapchat tricks 1

Obtok obmedzenia počtu znakov

Jedným z najväčších problémov používateľov služby Snapchat je obmedzenie počtu znakov v texte. Existuje však možnosť obísť tento limit. Najjednoduchší spôsob je použitie aplikácie Notes. Otvorte aplikáciu Notes vo vašom iPhone alebo Android a skopírujte konkrétnu prázdnu oblasť, ako je to znázornené na obrázku nižšie. Pamätajte, že musíte skopírovať prázdnu časť. Po skopírovaní otvorte časť aplikácie Snapchat, do ktorej chcete napísať text a prilepiť skopírovanú oblasť. Teraz podľa toho posuňte kurzor a napíšte text. Ľahko budete môcť obísť obmedzenie počtu znakov v aplikácii Snapchat.

hidden snapchat tricks 2

Ušetrite batériu pomocou skrytého triku

Vieme, že Snapchat je prasa na batérie, však? V aplikácii je však funkcia Cestovanie, ktorá je špeciálne navrhnutá na šetrenie batérie. Túto funkciu Cestovanie tak môžete zapnúť a šetriť tak batériu v aplikácii Snapchat. Stačí prejsť na Nastavenia, prejsť na „Doplnkové služby“, vybrať „Spravovať“ a riadiť cestovný režim.

Získajte režim nočnej kamery kedykoľvek

V režime Snapchat je nočný fotoaparát, ktorý sa automaticky zapne pri slabom osvetlení. Čo ak však potrebujete režim nočnej kamery počas denného svetla alebo akejkoľvek udalosti alebo miestnosti s úplným osvetlením? Fotoaparát zakryte iba rukou alebo tmavým predmetom alebo látkou a režim nočnej kamery sa zapne. Toto je veľmi užitočný tajný trik Snapchat.

Pridajte k fotografii viac filtrov

Vedeli ste, že na svoju fotografiu Snapchat môžete naraz pridať viac filtrov? Áno! A to príliš ľahko. Stačí pridať prvý filter ako obvykle - prejdením prstom po fotografii. Potom podržte jeden prst a prejdite prstom po fotografii, čím pridáte ďalší filter. Pozrite sa na tento vinič z Mashable aby ste videli, ako to urobiť.

Povoliť dvojstupňové overenie

Zabezpečenie je na prvom mieste a váš účet Snapchat si môžete zaistiť aktiváciou funkcie verifikácie v dvoch krokoch. Toto je jeden z najužitočnejších tajných trikov Snapchatu, ktoré by ste mali začať používať. Spustite nastavenia a vyberte možnosť „Overenie prihlásenia“. Nastavte telefónne číslo a pri každom pokuse o prihlásenie sa zobrazí správa na overenie kódu. Týmto spôsobom sa nikto nemohol do vášho účtu dostať bez toho, aby ste to vedeli.

Boli to niektoré z najlepších skrytých trikov Snapchatu.

Podeľte sa o svoje pripomienky v komentároch nižšie.

Obrázky prevzaté z Mashable, iMore