Najlepšie herné notebooky roku 2014

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Grafické procesory sú dosť pokročilé na podporu špičkových hier stolné počítače , Keď hovoríte o vysoko výkonných herných prenosných počítačoch, bude ťažké nájsť primeraný model v lacnej cene. Vážni hráči nikdy nekompromitujú pri zrýchľovaní grafiky. Existujú určité problémy s hernými notebookmi, ako sú zvyčajne silné, ťažké, drahé a menej prenosné prenosné počítače. Milovníci hier však stále dokážu nájsť to najlepšie z obrovskej škály notebookov. V tomto článku vás stručne informujem o tom najlepšom herné notebooky 2014.

Odhlásiť sa: Ako pripojiť radič Xbox 360 k počítaču

Je takmer bližšie k dokonalosti ako herný prenosný počítač, pretože ponúka vynikajúci výkon vo všetkých oblastiach. Obsahuje vynikajúcu klávesnicu a touchpad. Pri výkone špičkových hier nevyjadruje ani najmenší hluk. Je k dispozícii od Amazonu pre 2355 dolárov ,

best gaming laptops of 2014 1

Tento herný notebook obsahuje vynikajúcu konektivitu a atraktívny exteriér. Počas hry s vysokým rozlíšením nevytvára šum. Obrazovku je možné použiť aj v tých najjasnejších miestnostiach. Keď uvažujete o jeho výkonnosti, je to trochu na nákladnej strane (2298 dolárov).

best gaming laptops of 2014 2

Najnovší grafický čip GTX P80M od spoločnosti Nvidia posunul herný svet na úplne novú úroveň. V porovnaní s predchádzajúcim modelom je dokonca o 30% rýchlejšia. Displej HD výrazne zlepší váš zážitok z hry. Výkon dokonca presahuje niektoré modely stolných počítačov. Môžete si ju kúpiť za 2044 dolárov pôvod ,

best gaming laptops of 2014 3

Tento herný laptop nemusí byť esteticky príjemný, ale určite je to technický úspech. To tiež leží v trochu cenovo dostupnom rozmedzí 1300 dolárov. Ponúka skvelý displej Ultra HD s rozlíšením 4 kB. Silná kvalita zvuku vás nadchne pri hraní hier. Ponúka rýchly výkon takmer vo všetkých oblastiach. V porovnaní s tradičnými obsahuje o niečo väčšiu veľkosť.

best gaming laptops of 2014 4

Tento laptop je určený pre moderné hry s grafikou vo vysokom rozlíšení. Kvalita displeja a zvuku nemusí byť porovnateľná s notebookmi ASUS, hudbu z hier si však budete stále užívať. Obsahuje rýchly štvorjadrový procesor s dobrými hardvérovými funkciami. Beží bez vyslovovania najmenšieho zvuku. Môžete si ju kúpiť za 1475,30 dolárov.

best gaming laptops of 2014 5

Sila tohto notebooku spočíva v jeho mimoriadne schopnom hardvéri. Pri hraní obľúbených hier si budete môcť vychutnať ostrý 3K displej. So slušnou výdržou batérie a veľkým herným výkonom musí byť táto voľba pre hranie hier. Môžete ho získať za $ 2014,6.

best gaming laptops of 2014 6

Tento úžasný herný prenosný počítač obsahuje grafickú kartu Nvidia GeForce GTX 880M pre podporu špičkových hier. Môžete si vychutnať hranie hier na 17,3-palcovej obrazovke s vynikajúcim výkonom, ktorý rozbije mysle. Jeho výkon je porovnateľný s tým najmocnejším zo stolových počítačov. Môžete si ho kúpiť za 2297 dolárov.

best gaming laptops of 2014 7

Pointa je, že tento zoznam najlepších prenosných počítačov 2014 vám dáva dobrý prehľad o tom, kam smeruje táto technológia. Váš prenosný počítač v týchto dňoch nahradil celé herné stanice.