Najlepšie prípady 5 Galaxy Note 5, ktoré si môžete kúpiť hneď teraz

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Samsung Galaxy Note 5 je mimo a je to najlepšie obnovenie v rade Note až doteraz od kórejskej spoločnosti. Ak ste si kúpili alebo plánujete kúpiť Samsung Galaxy Note 5, musíte sa zamyslieť nad nákupom puzdra Galaxy Note 5. Dobré a spoľahlivé puzdro pre váš smartphone alebo phablet je v týchto dňoch nevyhnutnosťou. Človek by nikdy nechcel zničiť drahý smartphone dennými škrabancami, prachom a vodou. Na trhu existuje niekoľko vynikajúcich a najlepších prípadov Samsung Galaxy Note 5, ktoré si môžete kúpiť. Tu je niekoľko najlepších prípadov Note 5.

Čítať: Galaxy Note 5 Review

Najlepšie prípady 5 Galaxy Note

Incipio Octane Case (30 USD)

Prípad Incipio Octane stojí iba 30 dolárov. Má silné zadné panely z polykarbonátu, ktoré chránia váš telefón pred prachom a otrasmi. Prípad dokonale zapadá do rohov a tvaru poznámky 5, čo mu dodáva prirodzený a bezproblémový vzhľad. Najlepšia časť tohto prípadu Note 5 je nárazník TPU, ktorý má schopnosť absorbovať náraz. Tento prípad je k dispozícii v rôznych farbách a má kamera a ďalšie porty pripojenia.

case 1

Prípad dochádzky (50 USD)

Ak ste neopatrný človek, ako som ja, ktorý púšťa veľa vecí na cestách, radšej si pre svoju poznámku 5 kúpte puzdro série Otterbox Commuter. Má odolné, polykarbonátové telo, ktoré puzdrá vášho telefónu chráni pred všetkými druhmi otrasov. Testuje sa v extrémnych podmienkach. Vaša poznámka 5 sa nezraní v prípade nárazu alebo pádu, ak máte tento prípad zapnutý.

case 2

Prípad Mater (35 USD)

Puzdro Mater Naked Tough je najlepšie, ak chcete, aby bolo všetko priehľadné, a nechcete, aby jeho vzhľad vyzeral elegantne a zbrusu novú poznámku 5 s ochranou. Tento prípad doslova dáva úplne transparentný vzhľad a nikto na prvý pohľad nemohol uhádnuť, že máte v telefóne prípad.

case 3

Caseology Wavelength Case (13 USD)

Séria Caseology Wavelength je vyrobená z termoplastického polyuretánu, ktorý zaisťuje ochranu proti oleju, poškriabaniu, drsným povrchom, otrasom a oveľa viac. Dobré ochranné puzdro pre Galaxy Note 5 je v tomto prípade ťažké nájsť. Chyťte ho skôr, ako sa zásoby vyčerpajú.

logy

Prípadný prípad (39 USD)

Prípad Casetify je určený pre emotikony, fotografie, feťáky zo sociálnych médií, ktorí nedokážu odolať tomu, aby sa do puzdra vložili vtipné emócie, značky, farebné ikony a obrázky. Je to najlepší prípad Galaxy Note 5 pre tisícročia. Najlepšia vec v tomto prípade je, že vám umožňuje navrhnúť a vybrať si prípad na základe vašej vlastnej voľby s možnosťou úplného prispôsobenia.

case 4

Zadné krúžkové puzdro (9 dolárov)

Je to jeden z najlepších prípadov ochrany rozpočtu pre Galaxy Note 5. Púzdro Ringke sa jednoducho drží na povrchu a chráni váš telefón pred bežnými škrabancami a nečistotami. Je k dispozícii v rôznych farbách.

case 5

Obrázky: PCWorld, DigitalTrends