Najlepšie prehrávače videí zdarma pre telefóny s Androidom a tablety s odkazmi na stiahnutie

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Video priemysel rastie. Podľa prieskumu viac ako 62% používateľov online uprednostňuje video obsah pred inými médiami (zvuk, text, obrázky). Preferujeme sledovanie videí v našich telefónoch. Ak si chcete stiahnuť najlepší bezplatný videoprehrávač pre telefón alebo tablet s Androidom, poskytneme vám veľa možností a na základe vášho výberu si môžete vybrať ten najlepší.

Najlepšie bezplatné prehrávače videa pre Android na stiahnutie pre Android

BSPlayer

BSPlayer je jedným z najlepších prehrávačov videa pre Android, ktorý poskytuje rýchly, spoľahlivý a najkvalitnejší výkon. Podporuje hardvérovo akcelerované dekódovanie, ktoré vám uľahčí prehrávanie všetkých druhov videí bez ohľadu na to, v akom formáte sú. Prehráva tiež videá vo formáte MP4, mp3 audio a čo nie. Bezplatná verzia ponúka všetky funkcie okrem toho, že vám zobrazí reklamy. Môžete si tiež zvoliť platenú verziu pre prístup bez reklám.

perie

Perie je obľúbené a nepochybne jedným z najlepších prehrávačov videa pre telefóny alebo tablety s Androidom. Jeho čisté rozhranie je neporiadok, nemá žiadne ďalšie tlačidlá a je navrhnuté s barebones rozhraním na vykonávanie iba jednej úlohy, ktorá prehráva videá. Podporované sú všetky formáty, vďaka ktorým môžete prehrávať súbory mp4.

feather

MoboPlayer

MoboPlayer je ďalší najlepší videoprehrávač pre Android, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť. Je veľmi stabilný, nikdy sa nerozbíja, podporuje titulky a zoznamy skladieb so závislým sledovaním. Podporuje tiež všetky platformy. Rozhranie je trochu zložité.

moboplayer

Prehrávač MX

MX Player je najlepší bezplatný videoprehrávač pre Android pre tých, ktorí hľadajú nepreberné množstvo funkcií. Podpora XMBC, podpora videa set-top box, zámok pre deti, ktorý vám umožní prehrávať video pre vaše deti bez toho, aby im zkazil telefón, priblíženie, oddialenie jedným dotykom, vypnutie titulkov a jedno s prepínaním a porovnaním pixelov Vďaka tomu je tento prehrávač videa Android jedným z najhorúcejších koláčov. Ak potrebujete ďalšie funkcie, pre tento prehrávač môžete tiež pridať a stiahnuť doplnky tretích strán.

mxplayer

RockPlayer2

RockPlayer2 podporuje všetky kodeky, umožňuje zdieľať súbory s ostatnými používateľmi RockPlayer2 na zariadeniach s Androidom alebo iOS. Na tomto bezplatnom prehrávači videa Android si môžete vychutnať streamovanie videa, video ľubovoľného formátu. Aplikácia je bezplatná, ale majú nejaké nákupy v aplikácii za ďalšie funkcie. Nemusíte sa obávať. Prehrávanie videa nebude stáť nič. Je to jediná práca, ktorú by malo robiť dobre, však?

VLC

Museli ste už počuť o prehrávači médií VLC. Je k dispozícii aj v systéme Android. Vysoko stabilný, obľúbený a dôveryhodný prehrávač médií, VLC vám umožní vychutnať si mp4 a ďalšie videá v telefóne. Ako blesk, VLC podporuje viacstopové titulky a všetky kodeky. Podporuje tiež hardvérovo akcelerované dekódovanie a kódovanie.

GPlayer

GPlayer má plávajúce rozhranie pre všetkých, ktorí chcú počas sledovania videa multitaskovať. Môžete ho tiež spustiť v režime na celú obrazovku. Ak chcete „počúvať“ video, prednášať videozáznamy a robiť ďalšie práce na telefóne, musíte si stiahnuť tento najlepší bezplatný prehrávač videa pre Android.

gplayer

Boli to niektoré najlepšie prehrávače videa pre Android. Dajte nám vedieť v komentároch, ktoré z nich ste mali najradšej, a tipujte nás, ak viete, že nástroj je lepší ako všetky tieto.