Najlepšie bezplatné alternatívy Skype pre iPhone, Android, Mac, Windows

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Skype sa stal ochrannou známkou hovorov VoIP v jednotlivých priestoroch, kanceláriách a podnikových prostrediach. Kedykoľvek myslíme na spojenie s ľuďmi, ktorí sa nachádzajú niekde inde, skype príde na nás myseľ. Je to kvôli bezchybnej, plynulej a rýchlej konverzácii, ktorú nám poskytuje Skype zadarmo. V niektorých krajinách je však Skype zakázaný. Mnoho používateľov chce tiež používať iný softvér z mnohých dôvodov. Nech je dôvod akýkoľvek, vždy môžete použiť najlepšie bezplatné alternatívy Skype. Tieto alternatívy Skype sú pre iPhone, Android a PC. Môžete si stiahnuť tento softvér a použiť ho na spojenie s ľuďmi; pre videohovory a zvukové hovory zadarmo rovnako ako v službe Skype.

Najlepšie bezplatné Skype alternatívy

ICQ

ICQ je najlepšia bezplatná alternatíva Skype pre Android, iPhone a PC. Tento softvér existuje už viac ako 20 rokov. ICQ sa začala chatovou službou a vyvinula sa v jednu z najhlbších volacích služieb VoIP pre podniky a kancelárie, ktorá má esteticky príjemné rozhranie, nesmierne užitočný mechanizmus volania, integráciu sociálnych médií cez Facebook, Twitter, Jabber, IRC a oveľa viac. Pomocou ICQ môžete uskutočňovať bezplatné video, audio, konferenčné hovory a uskutočňovať medzinárodné hovory jedným kliknutím. ICQ je k dispozícii pre Mac, Windows, Android a iPhone. Rozhranie je omnoho lepšie ako Skype a nikdy nebudete nudiť, keď budete používať tento softvér.

Najlepšia časť ICQ je, že nemusíte nevyhnutne odhaliť svoju totožnosť. Softvér vám pridelí jedinečné identifikačné číslo a môžete ho použiť na volanie. Naopak, Skype potrebuje fotografiu, e-mail, číslo, mená a oveľa viac, čo je zlé, ak chcete skryť svoju totožnosť.

TeamSpeak

TeamSpeak je ďalšou skvelou bezplatnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú bezplatné alternatívy Skype pre iPhone, Android, Windows a Mac. Umožňuje vám uskutočňovať jeden na jeden hovor, konferenčné hovory, prístup do diskusných miestností IRC, uskutočňovať videohovory. TeamSpeak využíva potlačenie ozveny, optimalizáciu paketov, techniky zaraďovania do frontu, aby sľuboval rafinovanú kvalitu hlasu a videa počas hovoru.

team speak 1

deň

Jitsi ponúka najrozmanitejšiu škálu volacích funkcií v systémoch Mac, Windows a Linux. Pomocou služby Jitsi môžete uskutočňovať bezplatné hovory VoIP, šifrovať hovory, správy, robiť okamžité správy a hovory jedným kliknutím. Tento softvér podporuje množstvo rôznych algoritmov, ktoré uľahčujú jeho spustenie zmiešané s inými platformami. Podporuje SIP, XMPP, Jabber, Google Talk, Facebook, MSN, AIM chatové algoritmy.

jitsi 1

VoxOx

Môžete volať zadarmo a posielať textové správy pomocou VoxOx, ďalšieho bezplatného softvéru sľubujúceho funkcie Skype. Môžete tiež uskutočňovať medzinárodné hovory na telefónnych číslach vašich priateľov, rodinných a obchodných partnerov pomocou VoxOx za nízke ceny. VoxOx má aplikácie pre iOS a Android, ktoré majú veľmi výrečné rozhranie a príjemný vzhľad.

voxox

Obrázky: 2.bp.blogspot.com, makeuseof