Najlepšie Čítačky PDF zdarma pre Windows

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

free pdf reader

V dnešnom čoraz digitálnejšom svete je učebnica pre študentov často dodávaná vo formáte PDF. Je to tiež skvelý spôsob, ako prezentovať svoje obchodné dokumenty. Nech už je vaše použitie pre PDF akékoľvek, tu je zoznam najlepších bezplatných čítačiek PDF pre Windows práve teraz.

Predtým, ako skočíme do zoznamu, pozrime sa, čo robí dobrého čítačky PDF; tak subjektívne, ako to môže byť. Osobne si myslím, že dobrý program na čítanie PDF je taký, ktorý vám umožní nielen otvárať dokumenty, ale má aj ďalšie funkcie. Napríklad schopnosť previesť dokument PDF do iných formátov vám umožňuje vyladiť text a rozdeliť ho na rôzne jednotlivé stránky. Nasledujúce čítačky PDF pre Windows však na uvedených frontách dosahujú vysoké skóre:

Foxit Reader

Táto čítačka PDF vylúčila program Adobe Reader ako najlepší čitateľ pre väčšinu ľudí. Ak ste ho použili, je ľahké pochopiť prečo. Jeho rozhranie si veľa požičiava od balíka Microsoft Office s dizajnom pásky hore, čo umožňuje inštinktívne vedieť, kde nájsť širokú škálu nástrojov. free pdf reader

Funguje rovnako ako váš bežný prehliadač a zobrazuje si niekoľko súborov PDF vedľa seba vedľa seba. Foxit vám tiež umožňuje vyplniť formuláre a urobiť niekoľko poznámok vo formáte PDF. Bohužiaľ, všadeprítomnosť formátu PDF z neho robí stále viac cieľ pre vývojárov škodlivého softvéru a vírusov. Našťastie vám Foxit Reader poskytne Režim bezpečného čítania , čo vám poskytuje ochranu pred škodlivými vnútornými odkazmi a integráciou jazyka JavaScript. Môžete si tiež stiahnuť doplnky do Foxitu a byť schopní prevádzať súbory PDF do iných formátov (a naopak).

Môžete si zadarmo stiahnuť Foxit Reader odkaz ,

Nitro PDF Reader

Nitro PDF Reader (tiež) si požičiava špičkový štýl pásky, ktorý nájdete v aplikáciách balíka Microsoft Office. Aj keď má aj ďalšie špičkové funkcie, ktoré by ste chceli v čítačke PDF, ako napríklad prezeranie, anotácie, zvýrazňovanie a prevádzanie textu do formátu PDF (a naopak).

Aplikácia Nitro PDF Reader to zvyšuje o niečo lepšou poznámkou. Obrázky môžete tiež extrahovať z dokumentu PDF jedným čistým zametaním. Svoje elektronické dokumenty môžete tiež digitálne podpísať pomocou vlastného elektronického podpisu.

Môžete si stiahnuť Nitro PDF Reader tu ,

PDF-Xchange Editor

Dodáva sa v dvoch verziách; freémium a prémia. Na freemiu získate širokú škálu funkcií, ktoré sa páčia sledovaným komentárom a schopnosť extrahovať alebo vkladať stránky. best pdf reader

Verzia Freemium vám tiež poskytuje zabijaci funkciu, optické rozpoznávanie znakov (OCR). Pomocou tejto funkcie môžete naskenovať vytlačený dokument a nechať ho previesť do prehľadávateľného formátu, ktorý sa uloží ako dokument PDF.

Tip pre profesionálov: Pri inštalácii tejto aplikácie sa odporúča vybrať možnosť „Vlastné“ namiesto možnosti „Dokončiť“. Potom môžete zrušiť začiarknutie funkcií, ktoré nepotrebujete; po kliknutí na znamienko + sa zobrazia skryté prvky v rozšíriteľnom stromovom formáte.

Stiahnite si editor PDF-Xchange tu ,

SlimPDF Reader

Ak hľadáte štíhle aplikácie; typ, ktorý nespôsobuje zdroje vo vašom počítači. SlimPDF Reader je to, čo hľadáte, s inštalovaným priestorom len 1,43 MB; sotva zárez na disku. Je to vo všetkých prípadoch najmenšia (zaberá najmenší priestor) PDF čítačka v tomto zozname. free pdf reader

Prirodzene neočakávate veľa od programu PDF Reader, ktorý je k dispozícii bezplatne. to niekedy nie je zlá vec. Existujú prípady, keď si len chcete prečítať dokument PDF a táto aplikácia má niektoré z najjednoduchších navigačných funkcií ľubovoľnej aplikácie a je blesková.

Toto je čítačka PDF pre jednotlivcov, ktorí hľadajú bezchybnú čítačku PDF. Napriek tomu má stále podporné funkcie pre funkcie, ako je tlač, rotácia a vyhľadávanie. Najväčší nedostatok má v tom, že nedokáže zobraziť dve stránky vedľa seba pomocou rozšírenia.

Tu si môžete stiahnuť aplikáciu SlimPDF Reader odkaz ,

Čítačka elektronických kníh Icecream

Ako už názov napovedá, táto aplikácia je určená na prezeranie dokumentov EPUB a MOBI. Avšak, to tiež zdvojnásobí ako veľký (a zadarmo) PDF reader.

Táto aplikácia, typická pre čítačku elektronických kníh, vás povzbudí, aby ste celú knihu (a dokumenty PDF) usporiadali do knižnice rozdelenej do rôznych kategórií a plne prehľadávateľnej. Môžete tiež použiť na otvorenie iba jedného samostatného dokumentu PDF.

Je tiež dodávaný s rôznymi režimami sledovania vrátane nočného režimu priateľského k očiam. Na table Obsah môžete tiež vytvárať záložky a poznámky, ku ktorým máte priamy prístup. Tiež prevádza dokumenty programu Word a elektronické knihy do formátu PDF a naopak.

Ak chcete stiahnuť čítačku elektronických kníh Icecream, kliknite na ikonu tu ,

V prípade, že používate iný program na čítanie PDF, ktorý by ste mali vyplniť, by mal byť na tomto zozname (môže byť na začiatku tohto zoznamu), neváhajte sa s nami podeliť v nižšie uvedenej sekcii komentárov. Pamätajte, zdieľanie sa stará!

Súvisiace články: Najlepšie aplikácie pre kalkulačku Android na posúvanie čísel v telefóne