Najlepšie bezplatné bezpečnostné aplikácie pre zámok odtlačkov prstov pre Android

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Najlepšie bezplatné bezpečnostné aplikácie pre zámok odtlačkov prstov pre Android

Musíte sa nechať inšpirovať snímačmi odtlačkov prstov, ktoré sa používajú vo filmoch na uzamykanie / odomykanie cenných a súkromných aktív. V tomto článku sú uvedené niektoré z najlepších aplikácií na bezplatné zabezpečenie odtlačkov prstov pre zariadenia s Androidom. Ak potrebujete skutočný snímač odtlačkov prstov, musíte mať samozrejme kompatibilný snímač a skener na identifikáciu odtlačkov prstov. Inak môžete použiť falošné skenery na vyvolanie pocitu skutočných inteligentných zámkov odtlačkov prstov.

Jedná sa o jednoduchú aplikáciu, ktorá zaisťuje vaše zariadenie Android odtlačkami prstov. Musíte sa dotknúť oblasti senzora na obrazovke prstami a odomknúť zariadenie. Vaši priatelia budú prekvapení, pretože táto aplikácia skenuje vaše odtlačky prstov ako skutočný skener.

android fingerprint unlock 2

android fingerprint unlock 3

android fingerprint unlock 4

android fingerprint unlock 5

Aplikácia obsahuje moderný dizajn, ktorý môže reagovať s hmatovou alebo akustickou spätnou väzbou. Obrazovka vášho smartfónu samozrejme v skutočnosti nedokáže prečítať odtlačky prstov. Analyzuje iba váš dotyk. Nastavenia aplikácie sú pomerne jednoduché. Máte možnosť vypnúť túto funkciu. Toto určite nie je skutočný biometrický snímač odtlačkov prstov.

Funguje to ako skutočný zámok obrazovky, ktorý sa odomkne pomocou odtlačkov prstov. Po spustení aplikácie dostanete obrazovku do uzamknutého režimu. Bude stále zobrazovať čas a dátum s rovnakým vzhľadom a dojmom ako OS Icecream Sandwich. Je určený pre všetky zariadenia HD a podporuje takmer všetky zariadenia Android. Ukážte svojim priateľom, že váš smartphone obsahuje virtuálny biometrický skener odtlačkov prstov.

android fingerprint unlock

Jedná sa o skutočne biometrické riešenie zámku odtlačkov prstov. Je poháňaný ONYX HD, ktorý umožňuje používateľom snímať fotografie ich odtlačkov prstov pomocou existujúceho fotoaparátu. Nepotrebujete ďalší hardvér skenera. Rýchlosť odomknutia je jednoducho vynikajúca.

android fingerprint unlock 7

android fingerprint unlock 8

Je to najlepšia prispôsobiteľná aplikácia na uzamknutie obrazovky s odtlačkami prstov na uzamknutie telefónu Android. Táto aplikácia funguje ako skrinka na odtlačky prstov. Skener s uzamknutou obrazovkou si môžete ľahko prispôsobiť pomocou vlastnej tapety. Vaši priatelia nikdy nedostanú tento trik a budú prekvapení. Na obrazovke nastavení môžete zmeniť aj počet pípnutí na odomknutie.

Toto je triková aplikácia na odomknutie telefónu pomocou odtlačkov prstov. Vyzerá to ako skutočný skener odtlačkov prstov, ktorý robí bláznov vašich priateľov. V nastaveniach aplikácie jednoducho povoľte možnosť uzamknutia obrazovky. Nastavte skenovacie cykly a skončíte. Táto aplikácia je naozaj úžasná ako žart.

android fingerprint unlock 9

Dúfam, že už sa chystáte používať bezplatné zabezpečenie odtlačkov prstov pre Android, aby ste sa pobavili so svojimi priateľmi. Tieto aplikácie dávajú pocit skutočných snímačov odtlačkov prstov, ale nemôžu fungovať ako biometrické snímače. Iba snímač odtlačkov prstov ICE Unlock využíva v týchto aplikáciách skutočný snímač.