Najlepšie bezplatné aplikácie na pridanie textu do obrázka v systéme Android a iPhone

Ak hľadáte najlepšie spôsoby, ako pridať text k obrázkom v systémoch Android a iPhone, ste na správnom mieste, pretože budem hovoriť o niektorých najlepších aplikáciách, ktoré umožňujú pridávanie textu k fotografiám. Pridanie textu do obrázka sa hodí na sociálnych médiách, komentároch, e-mailoch, prezentáciách a úpravách dokumentov.

Pridajte text k obrázku v systéme Android a iPhone

Phonto ( iOS , Android )

Phonto je najlepšia bezplatná aplikácia na pridávanie textu k obrázkom v systémoch iOS a Android. Má veľa štýlových nálepiek, myšlienkových bublín, titulov a scenérií, ktoré môžete rýchlo pridať na svoje fotografie. Texty môžete presunúť a pomenovať, aby ste im dali rôzne tvary a veľkosti. Nákupy v aplikácii môžete tiež použiť, ak chcete viac nálepiek a štýlov. Existuje možnosť pridania prispôsobených textov v prípade, že texty aplikácií nie sú zarovnané.

add text to image 1

Typic

Typická je ďalšia jednoduchá aplikácia na pridávanie textu k obrázkom v iPhone. Má bezplatnú a platenú verziu. Bezplatná verzia je dostatočná na uspokojenie základných potrieb pri pridávaní textu na fotografie. Bezplatná verzia obsahuje reklamy, ale nebráni hlavnému rozhraniu. K obrázkom môžete pridať jednoduché, ale elegantné písma a textové mapy. Na obrázky môžete tiež pridať efekty, ako sú tiene a farby.

textOver ( Android , iOS )

Spoločnosť Over mala doslova stovky efektov a funkcií na pridanie textu k obrázku v telefóne s Androidom pre iOS. Vyrovnanie, zarovnanie, písma, veľkosti, farby, odtiene, osvetlenie, pomenujete objekt a je v časti Over. Na ľubovoľný obrázok môžete okrem kresby pridať aj kresbu. Vždy môžete zasiahnuť ozubené koliesko, aby ste mohli upravovať obrázky a prevádzať ich do rôznych formátov.

add text to image 3

PicLab ( iOS , Android )

PicLab je skvelá aplikácia, ktorá vám umožňuje striedať obrázky, upravovať ich, pridávať nepriehľadnosť a text v obrázkoch pôsobivým spôsobom. Na fotografie môžete pridať viacero vrstiev, fotografie a texty kombinovať a zlúčiť. Najlepšie na tom je, že pomocou tejto aplikácie môžete do obrázkov pridávať sviatočné logá, kresby ceruzkou. Aplikácia je bezplatná a je k dispozícii pre Android, iOS a Windows Phone.add text to image 4

Jednalo sa o niekoľko najlepších aplikácií na pridávanie textu k obrázkom v systémoch Android a iPhone. Dajte nám vedieť, ak mi chýba niečo, o čom si myslíte, že stojí za zmienku.

Zdroj obrázka: TheNextWeb