Najlepšie bezplatné aplikácie Android Live Wallpaper

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Živé, meniace sa tapety v telefóne s Androidom sú naozaj osviežujúce. Kedykoľvek sa pozriete na svoj telefón, získate niečo nové, farebné a animované na pozeranie. To udržuje náladu, zabíja nudu a pridať nejaké ostré na používanie telefónu. Tu sú niektoré z najlepších bezplatných aplikácií na živé tapety. Tieto aplikácie urobia všetko za vás: čas od času zmenia tapety a nemusíte nič naplánovať. Musíte iba nainštalovať aplikáciu a užiť si scénu.

Najlepšie bezplatné aplikácie Android Live Wallpaper

Dážď Živé Tapety

Aplikácia Rain Live Wallpaper je moja obľúbená. Má stovky dažďových tapiet, ktoré ukazujú živé dažďové kvapky, meniacu sa vodu na skle, ľahký vietor, ktorý vyzerá veľmi chladno a osviežujúco. Môžete si tiež dať svoje vlastné obrázky na pozadí a aplikácia dá kvapky dažďa a efekty na to, ktoré sa budú čas od času meniť.

rain

Papierové tapety

Tapeta Paperland zobrazuje animovaný miniatúrny svet, v ktorom je rušná cesta plná ľudí, automobilov a predmetov. Má hĺbku, ktorá vás skutočne povzbudí. Toto je jedna z najlepších bezplatných aplikácií na živé tapety pre Android.

paper

Hory teraz

Perfektná aplikácia pre milovníkov hôr. Hory teraz zobrazujú karikatúrne animované výhľady na hory, ktoré sú také atraktívne, že ich nikdy nebudete mať dosť. Farby a horské scenérie sa neustále menia a poskytujú skvelý miniatúrny vzhľad a dojem v telefóne.

mountain

múzeí

Aplikácia Muzei live Wallpaper pre Android kombinuje najlepšie umelecké diela v jednej aplikácii a umožňuje im otáčať sa a posúvať, aby poskytli pohľad na veľké živé tapety pre Android. Táto aplikácia je vynikajúca pre milovníkov umenia.

muzie

Živá voda Asus

Aplikácia Asus Live Water pre Android je skvelá bezplatná aplikácia pre tapety, ktorá ukazuje vodné umenie. Zobrazuje živé tapety ako kocky ľadu vo vode, vodu tečúcu v rieke, sklenené more a dáva vášmu telefónu dokonalý upokojujúci vzhľad.

muzie