Najlepšie zadarmo návykové strieľačky pre Android

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Strieľačky majú túto jedinečnú a zvláštnu charizmu, vďaka ktorej si ich hrajeme celé hodiny. Android má niekoľko skvelých hier pre voľný čas, ktoré vám zaručia väčšiu zábavu. Či už hráte strelca prvej osoby alebo jednoduchú strieľačku s jednoduchým zápletkou zabíjania vtákov alebo kačíc, sú najpopulárnejšie hry pre mobilné zariadenia. Tu sú najlepšie hry pre Android zadarmo.

Prečítajte si tiež: Najlepšie hry pre Android

Najlepšie hry zadarmo pre Android

Bratia v náručí 3

Brothers in Arms 3 je považovaný za jednu z najpopulárnejších, pokrokových a precízne zostavených strieľačiek na Android. Má veľkú historickú časovú os, ktorá je zámienkou pre všetky fázy. Máte mapy, skvelé zbrane, jemné grafické detaily a hrdinov, aby ste udržali veci okorenené.

shooting games brother in arm

Smrtonostná spúšť

Dead Trigger je moja obľúbená strieľačka pre Android. Má zombie apokalypsu, kde musíte ako hrdina zložiť čo najviac zombie, aby ste zachránili ostatných ľudí. Grafika je vynikajúca. Dead Trigger 2 má niektoré vylepšené funkcie, ale jeho prvá časť Dead Trigger 1- bola perfektnou návykovou strieľačkou pre Android zadarmo.

dead

Lovec jeleňov

Deer Hunter je veľká, veľmi obľúbená a návyková strieľačka, v ktorej musíte zabiť jelene v malebnej džungli a hornatej oblasti. Hra je mimoriadne dobre navrhnutá; máte rôzne zbrane, mapy. Je dôležité spomenúť, že táto hra nie je úplne zadarmo, pretože má nejaké nákupy v aplikácii na pokročilých úrovniach.

der

Moderný boj 5

Modern Combat 5 je skvelá bezplatná strieľačka pre Android pre všetkých, ktorí sú priaznivcami modernej vojenskej streľby a zbraní. Má vynikajúcu grafiku, scény, zbrane a ťažké delostrelectvo. Dostanete sa prejsť veľa etáp a úrovní. Hra zobrazuje veľmi jemné detaily a farby.

shooting games modern combate

N.O.V.A 3

N.O.V.A 3 je skvelá bezplatná strieľačka, ktorú vyvinula slávna spoločnosť Gameloft. Bola to platená verzia tejto hry, ale po jej obrovskej popularite bola bezplatná verzia NOVA 3 vyplnená veľkou medzerou. Hra sa zameriava na futuristickú vojnu, zbrane a vysoko pokročilé techniky streľby.

shooting game nova

Dino Hunter

Dino Hunter je skvelá bezplatná strieľačka s jedinečným nápadom. V tejto hre sa dostanete na šortky na dinosaurov. Hra ponúka pokročilé zbrane na zabíjanie gigantických stvorení a pomocou funkcie spomaleného pohybu môžete zabiť výstrel v prípade zranenia dinosaura, ktorý nie je zabitý.

der