Najlepšie skiny Fortnite: Stiahnite si úžasné a vzácne skiny pre Fortnite

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Existuje veľa kože Fortnite, z ktorých si môžete vybrať. Hra neustále vydáva množstvo nových kozmetických výrobkov, ktoré zahŕňajú niektoré z najlepších a vzácnych koží. Skiny Fortnite vám pomôžu vyniknúť z davu. Skiny Fortnite si môžete kúpiť v kozmetickom obchode v hre. Tu sú najlepšie skiny Fortnite, z ktorých si môžete vybrať.

Najlepšie skiny Fortnite: Stiahnite si úžasné a vzácne skiny pre Fortnite

Candy Ax

Táto sezónna pokožka bola prepustená na Vianoce a mnoho hráčov ju používa počas prázdnin. Koža je cukrová trstina, okolo ktorej sú skrútené vianočné svetlá. Je to zberný nástroj, ktorý stojí 1 500 V-dolárov.

Čierny rytier

Čierny rytier vyzerá skvele a dokonale. Je to jedna z najlepších koží Fortnite. Je to outfitová koža, ktorá sa získava ako odmena od úrovne 70. Výstroj, ktorá vyzerá ako obrnený rytier v čiernej farbe, je nosená nepríjemnou pohromou Wailing Woods.

Mako klzák

Mako klzák je klzák, ktorý je bezplatnou odmenou, len čo hráč dosiahne úroveň 25, alebo si ju môžete kúpiť za 500 V-dolárov.

Chomp Jr.

Je to zberný nástroj, ktorý stojí 1 500 V-dolárov. Je to jeden z najvzácnejších krumpáčov dostupných v hre Fortnite. Táto koža bola prepustená vo februári 2018. Ak máte radi vzhľad s tematikou oceánu, potom je táto pokožka nevyhnutnosťou. Žralok má vtipný vzhľad a počas kývania sa vrtí.

Rainbow Smash

Ďalšou z najlepších skál Fortnite je dúhová búračka. Jedná sa o žatvací nástroj s 1500 V-dolármi. Je jedinečný zo všetkých ostatných krumpáčov. Roh jednorožca svieti viac, keď sa počas hry eliminuje viac hráčov.

Ginger Gunner

Ginger Gunner je ďalšou sezónnou a najlepšou pleťou Fortnite. Má ženskú aj mužskú podobu vianočného znaku perníkov. Vzácna pokožka oblečenia, ktorá stojí 1500 V-dolárov.

žacie stroj

Jeden z mála zberných nástrojov, ktorý má asi 800 V-dolárov. Táto koža bola uvoľnená v obchode s výrobkami počas obdobia Halloweenu. Mnoho hráčov to považuje za najlepší krumpáč pre hru Fortnite kvôli svojim vzhľadom, pocitu a vzácnosti.

Brite taška

Jedná sa o chrbtovú pleť, ktorá stojí 1500 V-dolárov. Nachádza sa v obchodoch s kostýmami zviazanými s ďalšou kožou zvanou Brite Gunner. Je to najvzácnejšia pokožka dostupná pre hru Fortnite.

Recon Expert

Recon Expert je outfitová koža vydaná v obchode s predmetmi. Jeho opis hovorí za všetko: zriedkavé oblečenie pre odborníkov. Pokožka je mimoriadne zriedkavá, čo stojí 1200 V-dolárov. Hráči zvyčajne používajú túto pokožku kvôli jej vzácnosti.

Aerial Assault One

Aerial Assault One spolu s Aerial Assault Trooper sú dokonalou kombináciou kože klzáka. Táto koža stojí 500 V-dolárov. Musíte byť na úrovni 5, aby ste si kúpili túto pokožku v obchode s predmetmi. Je to tiež najvzácnejší klzák v hre Fortnite. Koža má oranžové pruhy a hviezdy so zelenou maskovacou potlačou.