Najlepšie Fortnite zamerané ciele, aby sa stal profesionálom

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

fortnite

Kľúčom k víťazstvu v hre Fortnite je zameranie ako profesionál. Načasovanie a rýchlosť sú v tejto hre všetko, takže musíte byť úplne presní. Hráč musí plánovať inteligentné stratégie a rýchlosť súčasne a okamžite. Môžete sa ľahko stať odborníkom s praxou a zameraním. Je pravda, že čas je najlepší na zameranie, ale tu sú najlepšie tipy na Fortnite, ktoré vám pomôžu.

citlivosť

Pre všetky strelecké hry ako Fortnite je potrebné mať myš s najlepšou citlivosťou. Čím lepšia je citlivosť myši, tým lepšie sa pohybuje veľmi rýchlo rôznymi smermi. Ak je citlivosť udržiavaná nízka, čas odozvy na mierenie sa zníži, ale poskytuje lepšiu dokonalosť. Najlepšie nastavenie je nezachovať príliš nízku alebo príliš vysokú citlivosť. Nastavte ju podľa toho, aby ste rýchlo našli hráča a namierili svoju zbraň na maximum.

Zamerajte sa na správny bod

Najlepším bodom na zastrelenie nepriateľa je buď krk alebo rameno. Akonáhle je nepriateľ zistený, presuňte korzár na krk alebo rameno a strieľajte. Je celkom užitočné, keď sa snažíte strieľať pohybujúci sa cieľ, pretože medzi rýchlosťou strely a pohybom cieľa je malé časové oneskorenie.

krčiace

Jedným z najlepších Fortnite zameriavacích tipov je zamerať sa viac na krčenie ako na skákanie. Skákanie zaostruje váš cieľ a jeho opätovné nastavenie na cieľ trvá nejaký čas. Preto je lepšie trénovať viac, pretože má veľa výhod. Keď sa krčíte, rýchlosť sa znižuje, čo na oplátku zvyšuje presnosť zbrane, najmä ak používate útočnú pušku stredného doletu. Krčiaci sa vám umožňuje míňať viac na zameranie.

Rozsah zbrane

Rozsah zbrane určuje, či zasiahnete súpera do hlavy alebo nie. Kľúčom k víťazstvu Fortnite je udržanie dobrého rozsahu zbraní, ktoré budú strieľať pre maximálne poškodenie. Ak ste skutočne ďaleko od súpera, poškodenie strely sa zníži. Preskúmajte oblasť dosahu svojej zbrane a zistite, či vám poskytuje lepší dosah alebo nie. Najlepší sortiment poskytujú útočné pušky, ľahké guľomety a guľomety.

Pochopenie Combat

Fortnite vám dáva toľko bojových príležitostí, ktoré vám môžu pomôcť v najlepších tipoch zameraných na Fortnite. Ak mierite na terč v blízkom dosahu, namiesto pušky strieľajte pomocou brokovnice. V boji jeden od druhého tiež skočte okolo svojho súpera, aby pre vás bolo ťažšie zasiahnuť vás, alebo sa môžete postaviť a pokúsiť sa pristáť, aby ste rýchlo zničili nepriateľa.