Najlepšie DSLR pre video: Digitálne fotoaparáty DSLR na základnej úrovni pre výrobu videa

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

best DSLR for video making

DSLR je skratka pre digitálnu zrkadlovku s jedným objektívom, ktorá kombinuje optiku a mechanizmy zrkadlovej kamery s jedným objektívom a digitálnym zobrazovacím senzorom namiesto fotografického filmu. Toto je najlepšia technológia pre tých, ktorí sú celkom nadšení z rozširovania svojich fotografických zážitkov, od pomalých ukážok po niečo inovatívne a fascinujúce. Kamery DSLR sú síce objemnejšie, ale používateľom ponúkajú vysoko kvalitný obrazový zážitok. Zachytávanie videa DSLR s vysokým rozlíšením je možné so širokou škálou objektívov. V tomto článku sú uvedené niektoré z najlepších fotoaparátov DSLR na základnej úrovni.

Toto je jeden z najlepších digitálnych zrkadloviek na snímanie videa. Najnovší model D3300 ponúka výkon na strednej úrovni s jednoduchým dizajnom vhodným pre začiatočníkov. Fotoaparát podporuje obrázky s 24,3 megapixelov a kvalitné videozáznamy vo vysokom rozlíšení 1080p pri vysokej rýchlosti 60 snímok za sekundu. Možnosti tohto fotoaparátu sú veľmi úžasné vzhľadom na jeho cenu len 596,95 dolárov. Výsledky fotoaparátu sa zdajú byť celkom prirodzené so živými farbami. Tento fotoaparát má prístup k stovkám šošoviek, ktoré umožňujú rast schopností fotoaparátu.

best DSLR for video making

Je to úžasná implementácia dotykovej obrazovky na snímanie fotografií a videí vysokej kvality. Cena 749 dolárov sa zdá byť mierne na vyššej strane, ale tento fotoaparát je celkom vhodný pre začiatočníkov v oblasti technológie DSLR. Tento fotoaparát má podobný dizajn ako jeho predchodca.

best DSLR for video making

Pomocou tohto jednoduchého fotoaparátu DSLR môžete snímať fotografie vysokej kvality. Má dobrý hlukový profil. Dizajn snímania je elegantný pre fotografiu aj video. To sa môže pochváliť širokú škálu funkcií. Poskytuje dobrú kombináciu kvality obrazu, funkcií, výkonu a dizajnu, vďaka ktorému je najlepšou voľbou pre začiatočníkov.

best DSLR for video making

Je to možno najlepší DSLR pre video a dobrá voľba aj pre začiatočníkov. Vyznačuje sa nepriepustným telom za veľmi prijateľnú cenu. Ponúka inovatívny súbor funkcií snímania. Je k dispozícii v rôznych farbách, ktoré by vyhovovali vášmu výberu. Lacnejšia verzia K-500 má podobnú sadu funkcií, chýba jej však tesnenie na počasie a farebné kombá. V súťaži tiež zaostáva z ponúka vysoko kvalitné videá a fotografie.

best DSLR for video making

Tento článok vyzdvihol niektoré z najlepších digitálnych fotoaparátov na základnej úrovni, ktoré rozširujú vaše videnie nad rámec konvenčnej sady kamier. Tieto fotoaparáty sú k dispozícii v cenovo dostupných cenových reláciách s fascinujúcimi funkciami pre nadšencov zachytávania fotografií a videí. Kamery DSLR základnej úrovne sú vhodné pre začiatočníkov, ktorí chcú vstúpiť do sveta najnovších technológií v tejto oblasti.