Najlepšie zdroje Cydia pre iOS 9: Získajte najlepšie vylepšenia útek z väzenia pre iPhone 6s, 6s plus

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Systém iOS 9 je mimo prevádzky a podľa očakávania aj jeho útek z väzenia. Bol spustený neuvoľnený útek z väzenia iOS 9, 9.0.2 Pangu a teraz je útek z väzenia pre iPhone 6s, 6s Plus a ďalšie zariadenia so systémom iOS so systémom iOS 9 pomerne stabilný. S každou novou aktualizáciou iOS sa repozitáre tiež vylepšujú. Kľúčom sú repozície Cydia. Sú to zdroje pre všetky najlepšie vylepšenia útek z väzenia, ktoré by ste si mohli nainštalovať do svojho iPhone, aby vám uľahčili, spríjemnili a spríjemnili váš život. Pozrime sa na najlepšie zdroje Cydia pre systém iOS 9. Bude to užitočné pre všetkých používateľov nových zariadení iPhone 6s, 6s Plus alebo akéhokoľvek iného zariadenia iOS.

Nenechajte si ujsť: Najlepšie Cydia Repos za rok 2015

Najlepšie zdroje Cydia pre iOS 9

Ryan Petrich

Každý, kto má obmedzený zážitok z útek z väzenia, vie o Ryanovi Petrichovi, slávnom vývojárovi, ktorý už niekoľko rokov uvádza na trh vyladenia a útek z väzenia. Petrich spustil stabilné aktivátory pre iOS 9 spolu s ďalšími vylepšeniami. Nemôžete si dovoliť nechať ujsť jeho repo. Tu je odkaz:

Link: http://rpetri.ch/repo

Karen's Repo

Karen's Repo je tiež známe ako „Pineapple Repo“. Obsahuje veľmi šikovné vylepšenia. Tu môžete získať vylepšenia útek z väzenia ako AppSync Unified, SafariSaver, PreferenceOrganizer 2 a IneffectivePower pre vaše zariadenie iOS 9. Karen tiež udržiava sekundárne repo, ktoré má niektoré veľmi pokročilé vylepšenia úrovne cydia, ktoré väčšinou používajú vývojári aplikácií. Užite si to!

Link: https://cydia.angelxwind.net/

iCleaner Pro

Ivano Bilenchi, muž, ktorý stojí za slávnym vylepšením iCleaner Pro, udržuje tento Cydia repo, čo je pekná zbierka vydaného beta softvéru. K dispozícii sú rôzne verzie softvéru iCleaner. Aj keď sa to nedá nazvať ako najlepší zásobník zdrojov, je to určite jeden z najlepších zdrojov Cydia pre systém iOS 9.

Link: https://ib-soft.net/cydia

F.lux Repo

Ak chcete okoreniť svoj displej, estetiku, vzhľad a dojem vo svojom novom iPhone / iOS 9, najlepším vylepšením je F.lux. Flux Tweak je veľmi slávny. Toto repo obsahuje všetky stabilné verzie Flux spolu s niektorými ďalšími užitočnými vylepšeniami. Vyskúšajte toto repo na tomto odkaze: https://justgetflux.com/cydia/

CP Digital Darkroom Repo

CP Digital Darkroom Repo je zďaleka jedným z najlepších repozitárov Cydia pre iOS 9, s ktorými som sa stretol. Balí to skutočne užitočné vylepšenia, aby váš každodenný zážitok z používania iPhone bol bohatý. V tomto repozitári sa tiež nachádza vyladenie programu Medusa, ktoré je známe tým, že poskytuje bohaté funkcie, ako je napríklad rozdelenie obrazovky a zobrazenie, režim obrazu v obraze a rozdelenie zobrazenia v zariadení, ktoré tieto funkcie nepodporuje. Z tohto zdroja môžete tiež získať nespočetné množstvo ďalších funkcií pre viac zariadení pre vaše iOS 9.

Link: repo.cpdigitaldarkroom.com

Štyridsaťšesť a dva repo

Štyridsať šesť a dva repy je relatívne nový repozitár Cydia pre iPhone a získal popularitu vďaka vylepšeniu systému Hapticle, ktoré poskytuje haptickú spätnú väzbu pre staré nepodporujúce telefóny iPhone. Toto repo sa rýchlo stáva slávnym a má aj ďalšie užitočné vylepšenia pre iOS 9.

Odkaz: epo.fortysixandtwo.com

HASHBANG Productions Repo

HASHBANG Productions Repo ponúka skutočne užitočné vylepšenia Cydia pre iOS 9 ako DailyPaper, MapsOpener, Storealert, BrightVol. Všetky tieto vylepšenia sa zaoberajú každodennými úlohami a funkciami, s ktorými sa užívateľ iPhone potýka.

Odkaz: cydia.hbang.ws

Boli to niektoré z najlepších zdrojov Cydia pre systém iOS 9. Tieto repozitáre môžete použiť na inštaláciu najlepšie vyladenie Cydia pre zariadenia iPhone 6S, iPhone 6S Plus alebo dokonca staré zariadenia iOS.

Podeľte sa o svoje pripomienky v komentároch.