Najlepšie, najchladnejšie technologické prístroje a príslušenstvo na nákup pod 20 dolárov

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Vďaka technickým prístrojom a príslušenstvu je život oveľa jednoduchší. Je niekedy nepochopiteľné predstaviť si, ako málo vecí by mohlo priniesť zmenu v našom živote a robiť každodenné úlohy jednoduchými a zábavnými. V tomto článku budeme hovoriť o najlepších technických pomôckach a príslušenstve s rozpočtom 20 dolárov. Tento rozpočet je pomerne prijateľný pre takmer všetkých tínedžerov a študentov vysokých škôl.

USB

Online úložné služby a cloudové aplikácie sa môžu zdať všadeprítomné, nie sú však lacné. Aplikácia Google Drive Dropbox a OneDrive vás požiadajú, aby ste zaplatili veľa peňazí, keď prekročíte voľné miesto v úložisku. Preto by ste mali mať vždy disk USB alebo flash. Môžete si kúpiť 64 GB alebo 128 GB USB alebo flash disk za menej ako 20 dolárov.

Uzamknúť port

Uzamykací port, ak je šikovný modul gadget, ktorý zaistí bezpečnosť vašich zariadení. Pomáha tiež pri upratovaní neporiadku. Môžete si kúpiť známe zámkové porty od spoločností ako Kensington.

Klávesnica Bluetooth

Áno! Klávesnica Bluetooth spadá pod rozpočet 20 dolárov. Najlepšie kľúčové slovo Bluetooth, ktoré môžete spárovať s tabletami a pripojiť ho k svojmu notebooku a počítaču, je Anker a prichádza iba za 14 dolárov.

Záložný zdroj

Toto je určite nevyhnutnosťou mať modul gadget vzhľadom na množstvo času, ktorý trávime na našich smartfónoch. Mnoho prenosných energetických bánk nájdete pod 20 dolárov, ale odporúčam energetickú banku Xiaomi a energetickú banku Jackery.

Puzdro na notebook

Na ochranu obrazovky a tela prenosného počítača je potrebné pevné puzdro na notebook. Ak idete so svojím notebookom alebo plánujete cestovať, musíte stroj vybaviť prípadom, pretože akýkoľvek náraz, náraz alebo náraz by mohol váš laptop natrvalo poškodiť. Tak prečo nestráviť malé množstvo peňazí na dobrý a dlhotrvajúci prípad.

Držiak mobilného telefónu

Nebuď ako tí čudní a hlúpi ľudia, ktorí držia svoj smartphone v jednej ruke s otvorenými Mapami Google a jazdia s druhou. Ak ste ako ja, ktorý navigáciu Máp Google potrebuje pomerne často, musíte si kúpiť držiak mobilného telefónu. Pomocou tohto úžasného modulu gadget môžete svoj telefón vždy umiestniť pred používanie a používanie rúk telefónu a zároveň mať smartphone na dohľad. Odporúčam držiteľov od Drea a Spigena.

Google Cardboard

Prehliadač kariet Google je jedným z najúžasnejších modulov gadget, ktoré môžete mať nielen na zapôsobenie na ostatných, ale na strávenie skutočného zábavného času. Kartón Google je najlepším nahliadnutím do rozpočtu vo svete VR budúcnosti

Stojan na notebook

Nikdy nedávajte prenosný počítač na koleno, pretože jeho žiarenie a teplo by mohli spôsobiť na vašom tele zmätok. Namiesto toho si kúpte lacný stojan na notebook. Je skladací, rozťahovateľný a môžete pracovať ležaním na posteli alebo sedením na pohovke bez potreby akéhokoľvek stola alebo stola.

Mobilné rameno

Mobilný náramok skutočne pomáha pri behu alebo v situáciách, keď musíte mať ruky voľné, ale tiež potrebujete mobil pred sebou. Tento úžasný a užitočný modul gadget si môžete kúpiť za 20 dolárov.

Feaured Image Prevzaté z: Buzzfeed