Najlepšie varenie kanálov YouTube 2019

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

YouTube je známy pre všetkých milovníkov jedla. Každý deň sa do nej nahráva veľa videí, z ktorých sa môžete učiť. Od chutných receptov po rezacie tipy po zdravé jedlo; pokrývajú to všetko. Tu sú najlepšie kanály na varenie YouTube 2019.

chutný

Toto je kanál služby Buzzfeed na YouTube, ktorý bol uvedený na trh v roku 2016. Tento kanál má viac ako 9 miliónov odberateľov. Kanál nie je len o varení; je to viac o zábavných mini-sériách, z ktorých sa môžete naučiť veľa jedinečných receptov.

Laura v kuchyni

Všetci musíte byť v rodine s jednou z najobľúbenejších pani Laury, ktorá na svojom kanále Laura v kuchyni uverejňuje veľa videí YouTube. Videá obsahujú veľa užitočných tipov, z ktorých sa môžete ľahko naučiť a ľahko sa prihlásiť k domácej domácej kuchyni. Učí, ako uvariť širokú škálu rôznych pokrmov. Laura je pravidelný kuchár rovnako ako vy všetci.

Priania na jedlo

Tento jeden z najlepších kanálov na varenie YouTube 2019 prevádzkuje šéfkuchár John, veselý a podivný muž. Ľudia si užívajú jeho zábavné videá z varenia. Šéfkuchár má dlhoročné skúsenosti, takže jeho tipy sú vždy veľmi užitočné. Jeho videá siahajú od jednoduchých až po zložité recepty s množstvom techník, ktoré môžete prehltnúť.

Dobrú chuť

Tento kanál má obrovskú škálu toho, čo vás napadne. Od luxusného jedla po hlúpe pokyny až po ľahké recepty. Tento kanál je slávny, pretože jeho výrobcovia skutočne poznajú jedlo a vedia ho prezentovať krásne a spôsobom, ktorý je prístupný. Kanál je veľmi inteligentný a príjemne moderný. Je plná receptov, ktoré určite potešíte.

Binging s Babish

Tento vynikajúci kanál vedie slávny šéfkuchár Andrew Rea. Berie jedlo z popkultúry, ktorá je plná užitočných informácií o varení. Napríklad vás naučí, ako pripraviť cestoviny od nuly. Z tohto jedného z najlepších kanálov na varenie YouTube 2019 sa dozviete veľa exkluzívnych a výrazných techník stravovania.

Vážne jesť

Tento kanál je určený pre všetky potraviny, ktoré kedy sledovali dobré jedlo Altona Browna. Riaditeľ pristupuje k vareniu vedeckým spôsobom, a to nielen zdieľaním potravinových receptov prostredníctvom kanála, ale aj poskytovaním podrobných vysvetlení. Vysvetlenie je určite najsilnejším stavebným kameňom pre nových šéfkuchárov. Videá sú zábavné, ale zároveň logické.

PBS

PBS je jedným z najlepších kanálov varenia 2019, ktoré musíte sledovať, aby ste sa naučili úžasné recepty. Videá na varenie sú od Julia Child a Jacques Pepin. Ich videá sú veľmi známe a každý rád sleduje vynikajúce a ľahké recepty. Videá sú šokujúco inteligentné a krásne vysvetlené pre každého nového začiatočníka, z ktorého sa môžu poučiť.