Najlepšie komediálne filmy roku 2018

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

V zlých časoch alebo v ktorýkoľvek obyčajný deň sa každý potrebuje dobre smiať. Dobrá komédia môže ponúknuť viac, ako len smiech. Či už je to suchý vtip, lacné vtipy alebo humor. Rok 2018 bol doposiaľ dobrým rokom pre filmové komédie. Existuje veľa filmov, ktoré si zaslúžia veľkú chválu a ktoré prelomili históriu pokladní. Nižšie sú uvedené najlepšie komediálne filmy z roku 2018, ktoré si môžete vychutnať doma alebo v kinách.

Najlepšie komediálne filmy roku 2018

Hra Noc

Vydané 23. februárard, 2018 v hlavnej úlohe Jasona Batemana, Rachael McAdams, Kyle Chander, Jesse Plemons a Jeffrey Wright. Skupina priateľov sa stretne na hernú noc, keď zistia, že jeden z ich priateľov naplánoval záhadu vraždy. Keď však dôjde k skutočnému zločinu, neuvedomujú si, že sa neplánuje. The Game Night je komediálny-thriller-akčný hybrid.

blokátory

Skupina troch veľmi majetných rodičov zistí, že ich dcéry plánujú stratiť svoje panenstvo počas promočnej noci. Rodičovská skupina sa teda snaží zabrániť tomu, aby sa to stalo. Blokátory boli prepustené 6. aprílath, 2018. Sexuálna komédia v hlavnej úlohe Leslieho Manna, Ikr Barinholtza, Johna Cena a Kathryn Newton. Tento najlepší komediálny film z roku 2018 je tak sladký, že na jeho konci budete určite mať slzé oči.

Mamma Mia! A sme tu znova

Mamma Mia! Here We Go Again je jedným z najlepších komediálnych filmov z roku 2018 vydaného 20. júlath, 2018. Je to pokračovanie 2008 Mama Mia. Réžia: Ol Parker, v hlavnej úlohe Amanda Seyfried, Lily James, Cher, Andy Garcia a Colin Firth. Sophie, ktorú hrá Seyfriedová, zistí, že je tehotná, ale dosť sa zdráha svojej schopnosti stať sa matkou. Aby ju zbavili, Donnovi priatelia rozprávajú Sophie príbeh jej narodenia.

Špión, ktorý ma vyhodil

Tento jeden z najlepších komediálnych filmov roku 2018 bude vydaný veľmi skoro, trd z augusta 2018. Kate McKinnon a Mila Kunis robia komando v tejto špionážnej akčnej komédii, keď jeden z nich zistí, že priateľ, ktorý ju prehodil, bol špión. Chystajú sa na dovolenku v zahraničí bez toho, aby skutočne pracovali v zahraničí.

Crazy Rich Asians

Bude vydaný 17. augustath, 2018 v hlavnej úlohe Constance Wu, Henryho Goldinga, Gemma Chan, Awkwafina a Michelle Yeoh. Je založený na hysterickej knihe s rovnakým menom, takže každý má veľké nádeje. Američanka Rachel, ktorú hrá Constance Wu, zistila, že jej priateľ je bohatý, keď s ním ide na svadbu svojho najlepšieho priateľa v Singapure.

Nočná škola

Ďalším z najlepších komediálnych filmov roku 2018, na ktorý sa tešíme, je Night School, ktorá vyjde 28. septembrath, 2018. Malcolm D. Lee režíroval tento akčný komediálny film. Filmové hviezdy Kevin Hart, Tiffany Haddish, Taran Killam, Rob Riggle, Ben Schwartz a Yvonne Orji. Tento film Kevina Harta je založený na tíme dospelých, ktorí musia kvôli GED navštevovať strednú školu.