Najlepšie lacné notebooky 2016

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Ak hľadáte kúpiť najlepšie notebooky s rozpočtom 2016, ste na správnom mieste, pretože vám poskytnem podrobnú analýzu všetkých najlepších notebookov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2016 pod rozpočtom 500 dolárov. Pokiaľ ide o nákup notebookov, je potrebné vidieť veľa vecí: procesor, načasovanie batérie, RAM, kompatibilita hier, hardvér a displej. Použijeme všetky metriky, aby sme zistili, ktoré sú rozpočet a lacné notebooky na rok 2016. Bez ďalších podrobností začnime zoznam.

Najlepšie notebooky za rok 2016

ASUS X551M

ASUS X551M je jedným z najlepších notebookov v rozpočte, ktorý si môžete kúpiť tento rok. Má úžasný dvojjadrový procesor Intel Celeron s rýchlosťou 2,1 hodiny, so 4 GB primárnej pamäte (RAM) a 500 GB jednotky pevného disku. Tento prenosný počítač má predinštalovaný systém Windows, je však k dispozícii bezplatná inovácia na systém Windows 10.

best budget laptop 1

HP 255 G4

Žiadny zoznam najlepších prenosných počítačov nie je nikdy úplný bez spoločnosti HP. Pre všetkých fanúšikov HP je tento laptop HP 255 G4 jedným z najlepších zariadení pre vaše peniaze. Má štvorjadrový procesor rýchlosti 2,2 GHZ s procesorom AMD na urýchlenej procesorovej jednotke a je tiež k dispozícii aktualizácia na GPU. Má 4 GB DD3 RAM.

best budget laptop 2

Čipová sada je Intel Radeon, takže v tomto prenosnom počítači získate veľkú rýchlosť.

Toshiba Satellite C55-C-11G

Toshiba je vynikajúca značka, pokiaľ ide o dobrý výkon za nízku cenu. Toshiba Satellite C55-C-11G má procesor Intel Core i3 so 4 GB RAM a pôsobivou 750 GB jednotky pevného disku. K dispozícii je vstavaná grafická karta Intel od HD Graphics 4400. Veľkosť obrazovky je 15,6 palca. Načasovanie batérie je tiež pôsobivé a prenosný počítač môžete používať bez zdroja napájania pri nižších minimálnych úrovniach dlhšie ako 4 hodiny.

best budget laptop 3

Notebook Dell Vostro 15 3558

Séria Vostro od spoločnosti Dell získala v poslednej dobe veľa slávy. Je to rozpočtová obchodná kniha, ktorá spracúva vysoký výkon a funkcie. Má procesor Intel Core i5 taktovaný na 2,2 GHz.

best budget laptop 3

K dispozícii je tiež karta grafického adaptéra Intel HD 5500. Notebook má rozšíriteľnú pamäť DDR3 TAM s kapacitou 4 GB s viacerými slotmi. Tento prenosný počítač je k dispozícii za menej ako 400 dolárov.

Microsoft povrch 3

Microsoft Surface 3 je splneným snom pre tých, ktorí si chcú vychutnať luxusný a vymyslený laptop za menej peňazí. Za 499 dolárov získate notebook typu tablet-cum, ktorý má pero, krásny povrch, procesor Intel Atom x7 a veľkú úložnú kapacitu. Má veľkosť obrazovky 10,8 palca s rozlíšením 1920 x 1280 Full HD Plus. Môžete si z neho urobiť notebook, keď ho potrebujete, a tiež ho zmeniť na tablet, keď máte náladu, aby bol tento prenosný a pohodlný.

best budget laptop 5

Lenovo IdeaPad 100S (11 ”)

Lenovo IdeaPad 100S stojí iba 179 dolárov, ale jeho vlastnosti a funkčnosť stačí na bežné používanie študentom v kancelárii. Má štvorjadrový procesor Intel Atom Z3735F s 2 GB RAM a predinštalovaným systémom Windows 10 Home.

best budget laptop 6a

Jedná sa o niektoré z najlepších rozpočtov pre notebooky 2016. Tieto lacné notebooky sú najlepšími treskami pre vaše peniaze. Môžete si kúpiť jeden z nich a stráviť nasledujúcich pár rokov v pokoji. Plánujeme tiež preskúmanie najlepších herných notebookov roku 2016. V prípade akýchkoľvek ďalších informácií nás kontaktujte. Nezabudnite uviesť svoje pripomienky v komentároch.


Najlepší lacný prenosný počítač na úpravu fotografií