Najlepšie lacné šaty pre mužov

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Topánky sú najdôležitejšou súčasťou vášho oblečenia a vzhľadu. Skutoční muži uprednostňujú kvalitné šaty. Ale topánky na šaty sú drahé po celom svete. Cena jemnej kože a dizajnu použitá v dobrej obuvi je v cene. Ale v tomto článku vám povieme o najlepších topánkach na šaty na svete, ktoré si môžete kúpiť za 300 dolárov. Tieto topánky rozpočtu šaty sú tou najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí chcú získať slušné šaty topánky za prijateľný rozpočet.

Najlepšie lacné topánky na šaty na svete

ALDO

ALDO vyrába jedny z najlepších pánskych topánok Oxford. Tieto topánky na šaty majú rozpočet a môžete si kúpiť niektoré z najelegantnejších kúskov pod 150 dolárov. Napríklad normálna dvojica Oxfordských topánok alebo popruhov mníchov od spoločnosti ALDO je nižšia ako 130 dolárov.

shoe 1

Allen Edmonds

Allen Edmonds je spoločnosť so sídlom v USA, ktorá vyrába úžasné šaty do obuvi takmer vo všetkých cenových reláciách. Allenove štandardné šnurovacie šaty na topánky stoja okolo 350 dolárov. Ale existujú aj topánky za 700 dolárov. Spoločnosť tiež predáva obuv pre voľný čas a pánske opasky.

shoe 2

HUGO Boss

Hugo Boss je známa značka a spoločnosť niektoré vyrába kvalitné topánky na šaty okrem mnohých ďalších položiek v odevnom priemysle. Čipky Hugo Boss stoja menej ako 300 dolárov. Hugo má širokú škálu odrôd, vrátane pruhovaných topánok, holín a oveľa viac.

shoe 3

Bruno Magli

Bruno Magli je talianska luxusná značka, ktorá vyniká vo výrobe odevov. Jej šaty sú známe v podnikovej triede, právnych spolupracovníkoch a vedúcich pracovníkoch. Cena Brunovej obuvi sa začína od 600 dolárov.

shoe 4

Charles Tyrwhitt

Charles Tyrwhitt je tou najlepšou voľbou pre mužov, ktorí majú niečo pre bohatú vzhľad obuvi. Britský obuvník je známy svojou jemnozrnnou kožou a dlhotrvajúcim materiálom. Jej topánky nezaschnú. Charles Tyrwhitt vyrába topánky s obliekaním. Jeho najnákladnejšia topánka spadá pod 389 dolárov.

shoe 5

Cole Haan

Cole Haan vyrába kvalitné topánky na šaty už od roku 1928. Jeho šou sa predávajú ako horúce koláče na elektronických platformách ako Amazon a East Dane a kamenných obchodoch ako Nordstrom.

shoe 6

Kalibrácia

Calibrate je značka Nordstrom známa svojimi strapmi a topánkami Monk. Jeho najvýhodnejšia topánka klesne pod 130 dolárov. Takže si viete predstaviť flexibilitu. A nemýľte sa, Kalibrácia robí jednu z najlepších topánok v rozpočte.

shoe 7

TU

ECCO je známe svojimi šnurovacími topánkami, ktoré sú vyrobené z jemnozrnnej kože. Tieto topánky majú tenký vzhľad a sú známe pre svoje pohodlie.

shoe 8

J. Crew

J.Crew šaty topánky sú známe v mladých vedúcich pracovníkov. Majú na nich špeciálny „bankerový pruh“. Najlepší pár topánok J.Crew prichádza za zhruba 350 dolárov. J.Crew tiež vyrába bohaté kožené čukky v línii obuvi.

shoe 9