Najlepšie ponuky pre čierny piatok 2014: Chyťte iPhony, iPad Air, Apple TV, LED a oveľa viac za lacné ceny

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

best black friday deals

Čierny piatok sa bude sláviť 28. novembrath tento rok. Hlavní predajcovia sa už pripravujú, aby vám poskytli ohromujúce ponuky pre smartfóny, tablety a ďalšie elektronické zariadenia. Spoločnosti ako Walmart, Staples a RadioShack zverejnili niektoré z obchodov, aby upútali pozornosť zákazníkov. V tomto článku preskúmame niektoré z najlepších obchodov na rôzne elektronické výrobky, najmä na zariadenia spoločnosti Apple pre Čierny piatok.

best black friday deals

Staples sa pripravuje na ponúknutie úžasných zliav pre iPad tento rok. Verzia iPad Air 16 GB je k dispozícii iba za 319 dolárov, čo odrezáva 80 dolárov z pôvodnej ceny.

Najlepšie zo všetkých obchodov je možno 489 dolárov 16 GB iPad Air 2 s darčekovou kartou 100 dolárov, ak si kúpite od spoločnosti Walmart.

V prípade zariadenia iPad Mini s displejom sietnice si zošívačka odreže 60 dolárov z pôvodnej ceny a ponúkne tabletu za pouhých 239 dolárov.

Staples má medznú pôvodnú cenu o 70 dolárov a ponúka iPad iba za 279 dolárov.

Walmart ponúka najnovšie pocity od spoločnosti Apple, iPhone 6 za nízke ceny. Môžete získať jeden za pouhých 179 dolárov s darčekovou kartou 75 dolárov zadarmo. Táto dohoda je predmetom dvojročnej zmluvy so spoločnosťami Verizon, AT&T alebo Sprint. Môžete tiež získať iPhone 6 za 0 dolárov dole pre zákazníkov AT&T Next alebo Verizon Edge.

Walmart ponúka úžasnú ponuku pre iPhone 5S. Získate darčekovú kartu rovnakej hodnoty ako iPhone 6, ale s nižšou hodnotou 79 dolárov. Zmluva podobná zmluve pre iPhone 6 sa uplatňuje aj tu. iPhone 5S je tiež k dispozícii od Walmartu za 0 dolárov dole pre zákazníkov AT&T Next alebo Verizon Edge.

Staples ponúka Apple TV iba za 79 dolárov namiesto 99 dolárov. Zľava 10% sa poskytuje aj na sortiment slúchadiel Beats. RadioShack ponúka Apple TV za pouhých 85 dolárov.

RadioShack ponúka 16 GB model 5th generácie iPod Touch za pouhých 149 dolárov.

Spoločnosť Walmart ponúka inteligentnú LED HDTV s televízormi triedy Samsung s uhlopriečkou 58 palcov za cenu, ktorá nie je nižšia ako 700 dolárov. Vytvorte si vo svojej miestnosti dostatočný priestor na ubytovanie, ako je napríklad veľká LED TV.

Stručne povedané, musíte mať neustále otvorené oči, aby ste našli najlacnejšie a najlepšie ponuky pre dovolenkovú sezónu a Čierny piatok 28. novembrath, Určite budete mať možnosť získať svoje obľúbené položky za zníženú cenu.