Najlepšie kozmetické výrobky a výrobky starostlivosti o pleť, ktoré by mala používať každá žena

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Naša atmosféra sa hemží prachom a škodlivými chemikáliami. Pokožka je pravdepodobne najdôležitejšou súčasťou nášho tela, pokiaľ ide o kozmetický zmysel a krásu. Ženy by si mali byť viac vedomé a uvedomovať si zdravie svojej pokožky, pretože sa z nej meria ich krása a vzhľad. Nasleduje zoznam najlepších kozmetických výrobkov a produktov starostlivosti o pleť, ktoré by mala mať každá žena.

čističi

Čistiaci prostriedok je jedným z najdôležitejších produktov starostlivosti o pleť a krásu, ktorý by mala mať každá žena. Musíte sa držať iba jedného Exfoliatora. Vaša pokožka vytvára prírodné oleje. Ak chcete mať čistú pokožku, je nevyhnutné, aby ste ráno aplikovali prvý čistiaci prostriedok. Odporúčam používať čistiace prostriedky od spoločnosti Dove, najmä ak máte citlivú pokožku.

Skin Toner

Každá žena by mala mať na toaletnom stole kožný toner. Na zmršťovanie prírodných pórov sa používa toner. To zvýšilo žiaru a lesk pokožky a zabráni jej infekciám. Toner obsahuje vodu a zvlhčovadlo, napríklad glycerín. Na trhu sú dostupné aj tonery bez alkoholu. Pleťový toner SheaMoisture je dobrá možnosť rozpočtu.

Sérum vitamínu C.

Ak pravidelne a neustále vystavujete slnečnému žiareniu, mali by ste vedieť, že opaľovací krém nestačí na blokovanie UV žiarenia. Na zabránenie prenikania ultrafialového žiarenia musíte použiť produkt starostlivosti o pleť Serum. Sérum vitamínu C obsahuje množstvo antioxidantov, ktoré zastavujú tvorbu voľných radikálov. Algenist Genius Serum (115 dolárov) je dobrá možnosť kúpiť, ak hľadáte špičkové sérum. Za normálnych okolností rozpočet Serum klesne pod 40 dolárov.

hydratačný

Hydratačný krém je nevyhnutnou kozmetickou prípravkom pre každú ženu. Naše typy pleti sa líšia. Mali by ste zvoliť zvlhčovač na základe vašej pleti. Zvlhčovač používa chemické látky na zvýšenie mäkkosti a žiarenia vonkajších vrstiev pokožky. Môžete použiť zvlhčovače od firmy Body Shop, Nivea, Olay a Avalon.

retinoidy

Retinoidy sú užitočné predmety starostlivosti o pleť, ktoré by mala mať každá žena. Budujú kolagén a spätné fotografovanie.

maskovať

Maska je viacúčelová starostlivosť o pokožku, ktorú je možné použiť na zvlhčenie, detoxikáciu, zvýšenie krvného obehu a doplnenie živín v pokožke a na nej. Masky sú najlepším produktom starostlivosti o pleť pre ženy, ktoré majú suchú pokožku.

Očný krém

Koža okolo ľudského oka je mimoriadne krehká a tenká. Preto sa vrásky začínajú vyvíjať z tejto časti pokožky. Očný krém pre ženy je nevyhnutný na starostlivosť o pokožku okolo očí. Dobrý očný krém má trochu retinolu na vytvorenie kolagénu a hydratácie okolo očí.