Najlepšie aplikácie na porovnávanie cien, nájdenie zliav, ponuky na nakupovanie online

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Nakupovanie online je nový jav. Podľa spoločnosti eMarketer sa v roku 2015 na internetových stránkach s online nakupovaním uskutočnili transakcie elektronického obchodu v hodnote viac ako 2 bilióny dolárov. Očakáva sa, že v nasledujúcom roku sa ich počet zdvojnásobí. Ak ste častým online nakupujúcim, musíte vedieť, že ponuky, kupóny, porovnávanie cien, získanie zliav vám môže ušetriť veľa peňazí, ak viete, ako ich používať. Každý web sa chváli pevnými cenami a tým, ako vám dávajú najlepší tresk za vaše peniaze. Budete však prekvapení, keď viete, že si zachovávajú obrovské rezervy. Keď porovnávate ceny z rôznych online obchodov, ako sú Amazon, Walmart, Alibaba, HomeShopping, zistíte, že rovnaký produkt sa na všetkých týchto webových stránkach oceňuje veľmi rozdielne. Mnoho ľudí trávi hodiny porovnávaním cien na webových stránkach elektronického obchodu. Tento článok vám povie najlepšie aplikácie na porovnávanie cien webových stránok elektronického obchodu počas nakupovania. Nechajte tieto aplikácie robiť svoju prácu.

BuyVia ( Android , iOS )

BuyVia sleduje a prehľadáva najlepšie obchody na webe a prináša cenový súcit v textovej aj obrazovej podobe. Môžete nastaviť produkt a aplikácia vám zobrazí všetky ceny ponúkané u rôznych maloobchodníkov. BuyVia má funkciu geografickej polohy, ktorá vám pomôže usporiadať výsledky podľa vašej polohy.

price compare 1

ShopSavvy ( Android , iOS )

ShopSavvy vás upozorní na všetky ponuky ponúkané známymi online a miestnymi maloobchodníkmi. Môžete tiež hľadať grafy porovnávania cien pre požadovaný produkt. Aplikácia nikdy nedovolí ísť z jedného užitočného obchodu alebo cenovej ponuky z webu.

price 2

NowDiscount ( Android , iOS )

Táto aplikácia, ako názov napovedá, ponúka všetky zľavy na moje webové stránky a internetové obchody s produktom. Môžete porovnávať ceny nakupujúce pre maloobchodných predajcov offline aj online.

uiuiu

Nákup ( Android , iOS )

Purchx má natívny vyhľadávací nástroj, ktorý má tisíce a tisíce produktov s cenami označenými vo všetkých známych obchodoch s elektronickým obchodom. Môžete vyhľadať akýkoľvek produkt a zobraziť najnovšie ponúkané ceny u slávnych maloobchodníkov, ako sú Macy's, Best Buy, Amazon, Walmart a ďalšie.

price 3

ScanLife ( Android , iOS )

Ste vo veľkom obchode a produkt vás upúta. Ste na pokraji nákupu, ale počkajte! Čo keď sa tento produkt ponúka na iných miestach za menej? Táto myšlienka dráždi každého. Tu prichádza program ScanLife. Jednoducho vyberte telefón, naskenujte produktový kód QR alebo čiarový kód pomocou tejto aplikácie a uvidíte všetky ponúkané ceny od spoločností Amazon, Walmart, BestBuy a ďalších maloobchodníkov. Ak nájdete lacné ceny, objednajte si ich online a nezabudnite na výkriky manažéra obchodu predať túto položku za vyššiu cenu. Myslím, že máš dôkaz v telefóne. Ukážte mu to.

price 4

Toto sú niektoré z najlepších aplikácií na porovnávanie cien, získavanie obchodov a zliav pri nakupovaní online. Povedzte nám, ako často nakupujete online a aké sú vaše triky, ako ušetriť peniaze a získať zľavy.