Najlepšie hry pre tablety Android od roku 2014

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

best tablet games featured

Najlepšie hry pre tablety Android od roku 2014

Priemysel mobilných hier v poslednom období prudko rastie. tablety sú možno najlepšími zariadeniami na hranie hier; ľudia si radi užívajú tablety na cestách. Tento rok ponúka niekoľko skutočne inovatívnych, náročných, vzrušujúcich a zábavných hier pre tablety so systémom Android. Pozrime sa na najlepšie tabletové hry pre Android v roku 2014.

Musíš prečítať: Najlepšie stojany pre iPad

Je to zaujímavá, ale jednoduchá logická hra. Nekonečne vás napadne jeden jednoduchý herný režim. Zvukový doprovod s ohrevom srdca a nádherné obsadenie postáv vás bude držať v hre mnoho hodín. Aj keď bolo prepustených veľa klonov hry, ale Threes! stále medzi nimi vyniká.

best tablet games featured

Musíš prečítať: Najlepšie bezplatné tenisové hry pre Android

Je to inovatívna a náročná nekonečná hra pre bežcov. V porovnaní s bežnými nekonečnými bežeckými hrami s malými vyladeniami je to čerstvé a vzrušujúce. Perspektíva prvej osoby sa nezosilňuje a vy sa môžete viac sústrediť na krásny svet okolo vás. Vyhadzovanie guličiek kvôli nebezpečenstvám rozbíjania je celkom prospešné, ale mechanika zamerania na fyziku je stále úžasná.

best tablet games featured

Nádherná grafika CLARC vzbudzuje spomienky na Borderlands najmä vďaka jeho tónovaným pastelovým a post-apokalyptickým robotickým povstaniam. Táto hra obsahuje rýchlu smrtiacu akciu robotov. CLARC je v podstate logická hra, ktorá sa zameriava hlavne na to, aby sa náš hrdina dostal z továrne k láske k robotom. Puzzle obsahujú veľa šarmu, rozmanitosti a vzrušenia pre používateľov.

best tablet games featured

Je to ako šachová hra, ktorá sa pri ďalšom postupe do hry komplikuje. Musíte kliknúť okolo pohybovať, vyhnúť sa nepriateľské bomby, šípy a ohnivé gule a zároveň útočiť na svojich nepriateľov svojím mečom. Keď dokončíte výzvy, budete môcť odomknúť viac úrovní. Budete sa utopiť v zaujímavej povahe hry.

best tablet games featured

Vesmírna verzia zjednodušenej a návykovej série Angry Birds je skutočne úžasná. Zavádza niektoré inovatívne koncepcie. Úrovne založené na planéte si vyžadujú rôzne taktiky. Hádanky potrebujú trochu viac premýšľavý prístup.

best tablet games featured

Táto aplikácia ponúka veľa nákupov v aplikácii, keď odomknete rôzne úrovne. Môžete si kúpiť zaujímavé úpravy a kúpiť si benzín pre taxík, aby pokračoval v hre aj po neúspešných behoch. Ponúka nový, jednoduchý ovládací prvok založený na prejdení prstom pre tablety s dotykovou obrazovkou Android.

best tablet games featured

Toto je vzrušujúca strieľačka FPS v 3D. Môžete hrať sám, bojovať so svojimi nepriateľmi zbraňou a tiež sa môžete zúčastniť režimu pre viacerých hráčov. Gameloft ponúka všetko v jednej inštalácii hry a nemusíte kupovať nákupy v aplikácii.

best tablet games featured

Pac-Man CE posúva vaše skúsenosti ďaleko za hranice konvenčnej verzie hry, ktorá bola klonovaná už mnoho rokov. Jedná sa o čerstvé prepojenie hry bludisko, s vynikajúcou grafikou, rolovaním bludísk a pumpujúcimi zvukmi, ktoré aktualizujú koncept pre dnešnú mladú generáciu.

best tablet games featured

Musíš prečítať: Najlepšie pripravované hry PS4 v roku 2015

Užite si neuveriteľnú škálu hier pre tablety Android, ktoré boli doteraz vydané v roku 2014. Dajte nám vedieť o svojich pripomienkach v komentároch.