Najlepšie aplikácie pre Android a iOS z októbra

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

best apps from october over app instagram

Október 2014 ponúkol používateľom na všetkých platformách množstvo zaujímavých aplikácií. Na jednej strane si používatelia iOS 8 užívajú aplikácie tretích strán na zariadeniach iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Na druhej strane používatelia systému Android využívajú aj inovatívne aplikácie. V tomto článku sú uvedené niektoré z najlepších aplikácií z októbra 2014, ktoré vás určite fascinujú.

SwiftKey konečne prichádza pre iOS 8 po systéme Android ako skvelá prediktívna klávesnica. Je to najznámejšia klávesnica medzi aplikáciami tretích strán. Predstavuje vynikajúce návrhy, keď niečo napíšete na základe vašich písacích návykov.

best android iOS apps October 2014

Reddit's Ask Me Anything sub-reddit je teraz úplne nezávislá aplikácia. To vám umožní zapojiť sa do konverzácií, prečítať si otázky a odpovedať na ne ako na pracovnej stanici Reddit. Aplikácia nedávno prišla pre systémy iOS a Android a funguje dobre.

best android iOS apps October 2014

Jedná sa o skvelú aplikáciu pre iOS, ktorá vám poskytuje cenné informácie o hviezde alebo konštelácii, na ktorú sa pozeráte. Stačí držať svoje zariadenie iOS na oblohe a aplikácia automaticky zaostrí a identifikuje hviezdy, planéty, konštelácie a ďalšie.

sky guide app

Jedná sa o zábavnú aplikáciu pre iOS, ktorá vám umožňuje vytvárať úžasné 3D obrázky z vašej fantázie. Nechajte svoju fantáziu uvoľniť sa a nakresliť všetko, čo si prajete, v 3D.

modio app

Jedná sa o fascinujúcu aplikáciu pre Android, ktorá vám umožňuje pridať štylizovaný text a ilustrácie k vašim obrázkom. Svoje fotografie môžete zdieľať aj na Instagrame. Aplikácia je krásne vytvorený a obsahuje najnovšie písma. Nie je to zadarmo, ale nie je to zlá voľba iba za 99 centov.

http://www.pcgamer.com/lords-of-the-fallen-review/

Aplikácie pre Android sa teraz dajú spustiť v prehliadači Google Chrome pomocou nádhernej aplikácie pre Android s názvom Balík APK Chrome. Stačí previesť aplikáciu pre Android do formátu priateľského k prehliadaču Chrome a spustiť ju v prehliadači Chrome bez problémov.

Táto jedna aplikácia pre Android vykonáva viac funkcií. Táto aplikácia môže fotografovať osoby a snaží sa ukradnúť heslo vášho smartfónu. Môže vytvárať vývojové diagramy, prepínať nastavenia Wi-Fi, odosielať e-maily, pripomínať vám rôzne udalosti na základe vašej polohy alebo času.

Jedná sa o úžasnú aplikáciu pre Android, ktorá vám umožní vyhnúť sa uviaznutiu v dopravných špičkách na cestách. Táto aplikácia monitoruje stav cesty a premávky na vašej trase a potom vás upozorní na očakávané podmienky na ceste.

Je to inovatívna aplikácia pre Android na snímanie videa. Je to iné v tom zmysle, že zaznamenáva videá v režime na šírku bez ohľadu na orientáciu vášho smartfónu. To vám umožní zachytiť kompletné snímky videa.

http://www.pcgamer.com/lords-of-the-fallen-review/

Toto bol zoznam najlepších aplikácií z októbra 2014 pre iOS a Android. Nie je možné pokryť obrovskú škálu kvalitných aplikácií, ktoré boli vydané v októbri. V tomto článku sa však stále nachádzajú zlaté aplikácie pre používateľov iOS a Android.

Nenechajte si ujsť: Najlepšie aplikácie pre iPhone a iPad od septembra 2014