Najlepšie hry pre Android 2015

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

V zime musíte mať všetci zvinutých vo svojich teplých posteliach a útulných izbách. Aký lepší čas ako na hranie návykových hier na inteligentných zariadeniach? Preto sme si mysleli, že by bolo najlepšie, keby sme vám dali dávku najlepších hier pre Android 2015 za sebou. Tu to je, užite si zábavu.

Cena: zadarmo

Áno, je to to obdobie v roku, keď nad ulicami vládnu fanúšikovia Star Wars; a tiež svet. Ak chcete túto príležitosť prispôsobiť, je tu hra, ktorú musíte skontrolovať pred úsvitom nového roka. Zahrajte si s miliónmi hráčov na celom svete a zapojte sa do úplne nového boja proti Ríši.

Best Android Games 2015 1

Cena: zadarmo

Ste nostalgický fanúšik Lara Croft? Úžasné, ak áno, ešte lepšie, ak nie. Behajte, hojdajte sa, choďte a labuť cez podmanivú a náročnú arénu, aby ste odhalili starodávne pamiatky a objavili záhady, aby ste zistili pravdu. Je tu obrovský arzenál Larinej zbrane, na ktorej môžete stavať a vyhrávať zúrivé boje.

Best Android Games 2015 2

Cena: zadarmo

Opäť viete, o čom musí hra byť. Má všetky známe postavy prehliadky Walking Dead a umožňuje vám prekonať cestu z nekonečného zombie zbaleného post apokalyptického sveta. Ovládanie hry je epické a zážitok je pohlcujúci. Nepochybne jedna z najlepších hier pre Android 2015.

Best Android Games 2015 3

Cena: zadarmo

Je to úplný svet super hrdinov spoločnosti Marvel, ktorý máte k dispozícii, aby ste z nich vytvorili najlepší tím. Cieľ je jednoduchý: zabrániť kolapsu viacerých dimenzií multivesmíru do seba - nakoniec to nie je také jednoduché; ale zábava pre istotu!

Best Android Games 2015 4

Cena: 3,5 USD

Predtým, ako táto hra vyšla, by ste si nemysleli, že existuje veľa spôsobov, ako by ste mohli dobrodružstvo s loďou. Teraz môžete! Od výroby lode až po zhromaždenie vašej posádky, od skončenia v náhodných kobkách a zachytenia príšer až po obsadenie kúziel a zrýchlenie stavby vašej lode, v tejto jednej z najlepších hier pre Android 2015 si môžete objaviť celý svet dobrodružstiev.

Best Android Games 2015 5

Cena: zadarmo

Je to vaša najobľúbenejšia superhrdina z WWE-Superstars! Majú vlastné pohyby podpisov, výstroj a podpornú kartu. Je tu ešte jedna zápletka: môžete hrať fantastickú verziu svojich obľúbených superhviezd WWE so špeciálnymi silami a jedinečnými ťahmi, aby ste sa stali masívnym nesmrteľným bojovým strojom, ktorý svet ešte nikdy nevidel.

Best Android Games 2015 6

Cena: zadarmo

A čo dovolenka s rajmi s prisluhovači? Je to také zábavné, ako to znie. Existuje celý tropický ostrov, ktorý sa musí zmeniť na ideálnu dovolenkovú destináciu. Tvorba filmu Illumination Entertainment - tvorcov filmu Minions - vám umožní baviť sa v epickom štýle Minionesque. Zoznam najlepších hier pre Android 2015 by nebol úplný bez zmienky o Minion Paradise.

Best Android Games 2015 7

Cena: zadarmo

Krásne autá na elektrický pohon a extrémne preteky sú charakteristickým znakom tejto testovanej hry. K dispozícii sú všetky funkcie na svete, ktoré vám pomôžu vytvoriť si vysnívanú jazdu a potom vládnuť ulicam. Vychutnajte si podzemnú automobilovú kultúru a svoju povesť vyhrajte pretekmi a bezohľadnou jazdou.

Best Android Games 2015 8

Dúfam, že tento zoznam slúži ako šťastná pripomienka roku 2015, keď sa pripútate na novoročné dobrodružstvá.

Happy Gaming.