Najlepšie alternatívy pre Správcu úloh systému Windows

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Best Alternatives for Windows Task Manager 1

Naozaj existujú lepšie a výkonnejšie alternatívy Správcu úloh systému Windows? Odpoveď je vierohodná, pretože tento článok preskúma niektoré z najlepších alternatív pre Správcu úloh systému Windows. Správca úloh vám umožňuje ovládať všetky druhy procesov, aplikácií a služieb vášho zariadenia. Poskytuje tiež užitočné informácie o sieťach, výkone a prihlásených používateľoch. Aj s týmito funkciami je Správca úloh obmedzený. Ak hľadáte všestranného a výkonného správcu úloh, mali by ste si prezrieť nasledujúce alternatívy.

Spoločnosť Microsoft ponúka niektoré z najlepších nástrojov vo svojom balíčku Sysinternals Suite. Process Explorer je jeden taký úžasný nástroj. V porovnaní s konvenčným správcom úloh systému Windows je pomerne výkonný. Obsahuje množstvo výkonných funkcií pre efektívne spracovanie všetkých procesov Windows na pozadí. V podstate ide o prenosnú aplikáciu. Môžete si ho stiahnuť a spustiť bez potreby inštalácie. Všetky procesy sú usporiadané systematicky vo forme stromu. Poskytne vám tiež informácie o ID procesu, popis procesu atď.

Best Alternatives for Windows Task Manager 1

Každý proces Windows môžete ľahko spravovať kliknutím pravým tlačidlom myši. Môžete hrať s mnohými možnosťami, ako sú priorita, afinita, reštart, pozastavenie atď. Je to dosť výkonné a poskytuje vám veľa informácií o rôznych procesoch.

Je to celkom podobné konvenčnému správcovi úloh systému Windows. Poskytuje však podrobné informácie o procesoch. Po jeho stiahnutí ho môžete nainštalovať do počítača ako akýkoľvek iný softvér. Pri prvom spustení sa program System Explorer opýta, či máte skontrolovať všetky procesy a dll. Ak odpoviete kladne, skontroluje všetky procesy pomocou svojej online databázy zabezpečenia. Zobrazuje výsledky vo vašom predvolenom webovom prehľadávači.

Best Alternatives for Windows Task Manager 1

Používateľské rozhranie System Explorer je veľmi jednoduché a intuitívne. Všetky pokročilé nástroje sú v ponuke pravým tlačidlom myši. Procesy systému, používateľov atď. Môžete ľahko filtrovať výberom tlačidiel na hornom paneli.

Je veľmi podobný systému Explorer v jeho funkciách. Ponúka rovnakú stromovú sadu funkcií. Jediným rozdielom medzi nimi je charakter otvoreného zdroja Process Hacker. Je k dispozícii v inštalačnej a prenosnej verzii. Proces Hacker tiež obsahuje vylepšené rozhranie v porovnaní s System Explorer. Pre začiatočníkov je veľmi ľahké použitie. Pre správcu úloh systému Windows je to vynikajúca alternatíva, ak chcete používať užívateľsky príjemný softvér s otvoreným zdrojovým kódom. Bude to určite pre vás ideálna voľba.

Best Alternatives for Windows Task Manager 1

V tomto článku sú uvedené tri najlepšie softvérové ​​alternatívy pre správcu úloh systému Windows. Tento softvér poskytuje hlboký prehľad o procesoch prebiehajúcich v našom počítači. Pomocou týchto nástrojov ich môžeme ovládať podľa vlastného želania.