Najlepšia alternatíva pre mobilnú klávesnicu Windows 10 v systéme Android

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Používateľom systému Windows 10 stále chýba mobilná klávesnica. Najlepšie na mobilnej klávesnici Windows 10 bolo jej rozloženie a malé dotyky, ako je presné ovládanie pomocou páčky. Teraz používatelia hľadajú bezplatné alebo prémiové klávesnice, ktoré sa podobajú klávesnici Windows 10. Nižšie sú uvedené najlepšie alternatívy pre mobilnú klávesnicu Windows 10 v systéme Android.

Gboard - Klávesnica Google

Gboard je aplikácia virtuálnej klávesnice vyvinutá spoločnosťou Google pre Android. Je to pravdepodobne najlepšia klávesnica od tretích strán pre Android s množstvom funkcií. Medzi užitočné funkcie patrí zabudované vyhľadávanie, písanie kĺzaním, vyhľadávanie GIF a jednoduchý dizajn. Je potešením písať pomocou Gboard. Podporuje hlasový prenos textu v mnohých rôznych jazykoch. Dvojité klepnutie na medzerníku navyše pridá bodku k predchádzajúcej vete. Na medzerníku môžete jemne posúvať dozadu a dopredu a umiestniť kurzor na rôzne miesta. Gboard má tiež režim s jednou rukou, ktorý vám umožní zmenšiť a umiestniť klávesnicu tak, aby sa vaše prsty cítili pohodlne. Je to najlepšia alternatíva pre mobilnú klávesnicu Windows 10 v systéme Android.

Klávesnica SwiftKey

Píšte rýchlejšie pomocou klávesnice SwiftKey! Je to inteligentná a prispôsobiteľná klávesnica, ktorá sa naučí váš štýl písania. Má najlepšie a najpresnejšie predpovede a je automaticky korigovaný. Učí sa slová, frázy a emodži, ktoré používate najviac. Môžete si vybrať zo stoviek tém bezplatnej klávesnice dostupných na serveri SwiftKey alebo môžete navrhnúť aj vlastnú klávesnicu. Má funkcie, vďaka ktorým je písanie rýchlejšie a pohodlnejšie. SwiftKey podporuje viac ako 200 jazykov, z ktorých môžete písať až päť jazykov bez prepínania nastavení.

Klávesnica TouchPal

Klávesnica TouchPal je jednou z najlepších alternatív pre mobilnú klávesnicu Windows 10 v systéme Android. Umožňuje inteligentné písanie s nekonečnou zábavou. Používa model neurónového jazyka (NLM) na automatické opravy preklepov a predpovedanie ďalšieho slova s ​​najvyššou presnosťou. Klávesnica obsahuje viac ako 1 000 emodži, čo môže predvídať aj ďalších emodži. Okrem toho dokáže prevádzať slová do animácií GIF. Klávesnica TouchPal podporuje viac ako 120 jazykov. Má rôzne témy alebo si môžete prispôsobiť klávesnicu sami.

Swype Keyboard

Použitím patentovanej technológie spoločnosti Swype môžu používatelia vkladať slová rýchlejšie a bez námahy. Je prispôsobiteľnejšia s novými témami a klávesnicou emoji. Poskytuje emodži prístupnejším a vizuálnejším spôsobom. Klávesnica Swype obsahuje skratky, ktoré umožňujú rýchle vykonávanie úloh, ako je prepínanie jazykov, interpunkcia alebo výber všetkých. Navyše vám umožňuje zadávať slová z dvoch rôznych jazykov súčasne. Klávesnica typu štyri v jednom, ktorá umožňuje prepisovať, písať, písať alebo hovoriť.

Flexibilná klávesnica

Fleksy je najrýchlejšia a naj súkromnejšia klávesnica na svete. Všetko, čo píšete, zostane iba na vašom zariadení. Má automatickú opravu pre viac ako 45 jazykov a rôzne možnosti potiahnutia prstom. Môžete jednoducho prejsť prstom doľava a odstrániť celé slovo. Klávesnica Fleksy je k dispozícii v rôznych zaujímavých témach, ktoré je možné ľahko prispôsobiť. K svojim aplikáciám môžete pristupovať bez problémov z klávesnice.