Najlepšie návykové hry na Facebooku 2015

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Facebook vykázal v posledných rokoch prudký nárast používateľov. Facebook používa po celom svete viac ako 1,4 miliardy používateľov. Hry Facebook sú najčastejšie závislými na internete. Najlepšie na Facebooku je to, že si ich môžete zahrať aj na cestách; nie je potrebné sťahovať a inštalovať, počkajte, až vám dôjde k oneskoreniu Preč sú dni, keď boli hry Facebook obmedzené na bloky a Candy Crush; máte na Facebooku plnohodnotné akčné a strategické hry. Tu sú niektoré z najlepších hier na Facebooku, ktoré musíte hrať v roku 2015.

Najlepšie hry na Facebooku 2015

UberStrike

UberStrike je hra MMO, FPS, ktorú hrajú milióny ľudí po celom svete. Má nespočetné množstvo zbraní od blízkeho po veľké kategórie. Môžete si kúpiť a vymeniť zbrane, spôsobiť nepokoje na svojich nepriateľov a manévrovať.

bestfacebookgame adweek 1

obrázok: adweek

Dungeon Rampage

Dungeon Rampage je plný žalárov plných príšer. Vašou úlohou je vyčistiť kobky a pripraviť cestu pre svojich priateľov. Hra je nekonečná závislosť plná akcie.

image: mmorpg

image: mmorpg

Legendy: Rise of Hero

Táto hra vám umožňuje vybrať si postavu, postaviť ju a uvoľniť ju na svojich nepriateľov. Vo vašej hre môžete podniknúť rôzne cesty. K dispozícii je výber stoviek zbraní, máp a ďalších funkcií.

image: Geek

obrázok: Geek

Candy Crush

Ako by mohol zoznam najlepších hier na Facebooku 2015 ísť bez toho, aby sme spomenuli Candy Crush. Bez ohľadu na to, ako veľmi nenávidíte Candy Crushovú, všetci musíme pripustiť, že je to najlepšia logická hra na Facebooku.

candy

Súboj klanov

Clash of Clans je jednou z najlepších strategických hier na Facebooku pre rok 2015. V tejto strategickej hre môžete zbierať plodiny, stavať mužov, vytvárať základne a bojovať proti svojim nepriateľom. Musíte brať do úvahy počet svojich zdrojov, pretože hra poskytuje veľmi malý počet šancí. Clash of Clans má krásnu grafiku a pripomína mi Age of Empires.

image: inquirer

image: anketár

Skutočné preteky 3

Real Racing 3 je jednou z najlepších hier na Facebooku 2015. Je vyvinutá spoločnosťou EA sports tak, aby stačila na vyniknutie. Má veľkú zbierku automobilov, máp, grafiky a funkcií. Môžete predať svoje autá, vylepšiť ich a opraviť a vyzvať svojich priateľov na Facebooku, aby sa zúčastnili pretekov.

image: Nascar

obrázok: Nascar

8 Ball Pool

Kto nemá rád Pool hry? 8 Ball Pool je perfektná hra na pool na Facebooku, ktorá vám dáva možnosť hrať sa s hladkým zážitkom. Môžete dokonca napadnúť hráčov Facebooku mimo vášho zoznamu priateľov. Grafika je dobrá a hra je úplne zadarmo.

image: ggpht

image: ggpht