Najlepšie akčné dobrodružné filmy z roku 2017

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Rok 2017 bude rokom Hollywoodu plný akcií a dobrodružstiev. Tento rok vychádza množstvo filmov, vďaka ktorým budú ľudia na okraji svojich sedadiel. Tu je niekoľko najlepších akčných adventúr z roku 2017.

Najlepšie akčné dobrodružné filmy 2017

Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi bude jedným z najlepších akčných filmov roku 2017. Film bude uvedený na trh v decembri a bude obsahovať masívne akcie a dobrodružstvo Luka Skywalkera, Leie a Rey. Séria, ktorá začala s Force Awakens v roku 2015, bude mať tento rok nový tvar a svet netrpezlivo očakáva.

best action movies 1

Veľká stena

Veľká múr je skvelý akčný dobrodružný film z roku 2017. Film, v ktorom hrá slávny herec Matt Damon, je jedným z pozadí dynastie Song v Číne počas čias cisára Renzonga. Film ukazuje bitky miestnych kmeňov a čínskych banditov.

best action movies 2

John Wick

Časť 2 filmu z roku 2014 je najlepším akčným filmom roku 2017. Film ukazuje Keanu Reevesa ako hrdinu, ktorý po náhlej smrti svojej manželky začne konfrontovať smrtiace podsvetie, ktoré zabilo psa, ktorý mu bol práve daný pred jej smrťou. V druhej časti smeruje John Wick do Ríma, kde bude čeliť niektorým z najsmrteľnejších zabijakov na svete.

best action movies 2017

Logan

Logan sa stará o muža menom profesora X neďaleko mexickej hranice. Ich tichý život sa však preruší, keď príde mladý mutant. Logan bude plný akcie a dobrodružstva. Film bude uvedený na trh v marci.

best action movies 2017 3

Transformers: The Last Knight

Transformátory Michaela Baya sa vrátia v roku 2017. S Optimus Prime, ktorý je už dávno preč, a svetom vo vojne s transformátormi sa všetko zmení. Cade Yeager (Mark Wahlberg), Bumblebee, anglický pán a Oxfordský profesor sa v tejto časti spoja, aby zachránili svet. Slávny herec Anthony Hopkins hrá v úlohe anglického Pána.

best action movies 2017 4

Collide

Pre mladého amerického páru sa všetko dobre darovalo, keď sa hrdina Nicholas Hoult rozhodol zúčastniť ambicióznej drogovej lúpeže nemeckého zločineckého pána, aby zaplatil lekárske výdavky svojej priateľky. Výsledkom lúpeže je nemilosrdné súperenie medzi dvoma veľkými skupinami podsvetia.

best action movies 2017 5

Kong: Ostrov lebiek

Bude to jeden z najlepších akčných dobrodružných filmov roku 2017. Tím prieskumníkov ide hlboko do prapôvodných ostrovov bez toho, aby vedel, že putujú po zakázaných krajinách záhadných stvorení a desivých opíc.

best action movies 2017 6

Osud zúrivých

Fast and the Furious sa vracia v roku 2017 s novým názvom: The Fate of Furious. Dom a Letty sú na svadobnej ceste a konečne si užívajú normálny život, keď záhadná žena začne Doma zvádzať. Odtiaľto začnú veci zúriť a hrboľať.

best action movies 2017 7

Power Rangers

Power Rangers 2017 ukáže päť dospievajúcich, ktorí zistia, že svet je na pokraji katastrofy spôsobenej mimozemskou hrozbou. Zistia, že majú niektoré špeciálne právomoci, takže sa rozhodnú zachrániť svet. Film bude uvedený na trh v marci.

best action movies 8

Stratené mesto Z

Britský prieskumník Percy Fawcett ide hlboko do amazonských džunglí, aby dokázal svoj objav stratenej civilizácie. Stratené mesto Z je jedným z najlepších dobrodružných filmov roku 2017.

best action movies 2017 9

King Arthur: Legenda o meči

King Arthur: Legenda o meči ukazuje, že mladý Arthur bojuje po smrti svojho otca a kvôli jeho zlému strýkovi, ktorý ukradol Arthurovi právo na trón. Arthur má teraz ťažké rozhodnutia.

best action movies 2017 10