Výhody cesnaku: Ako schudnúť, brušný tuk rýchlo s cesnakom

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Cesnak je skvelý prírodný produkt, ktorý je ľahko dostupný za prijateľné ceny všade. V tomto článku vám ukážeme, aké sú výhody cesnaku a ako ho môžete použiť na chudnutie a brušný tuk. Cesnak tiež pomáha pri sexuálnom zdraví, hladinách cholesterolu v krvi a pri znižovaní zápalu.

Výhody cesnaku

1 - Jedným z hlavných dôvodov, prečo výhody cesnaku zahŕňajú strata brušného tuku rýchlo je to, že cesnak produkuje v ľudskom tele alicínovú chemikáliu, ktorá zastavuje získavanie tukov. Tím vedcov z izraelského Tel Hashomeru dal strúčiky cesnaku skupine myší a sledoval ich celkovú hladinu glukózy v krvi. Hmotnostný prírastok a hladina cukru v krvi u myší, ktorým bol podávaný cesnak, bola omnoho menšia ako u myší, ktoré nedostali cesnak.

2 - Ak chcete schudnúť rýchlo a strácať brušný tuk, cesnak je nevyhnutnou súčasťou vašej stravy. Cesnak potláča chuť do jedla a znižuje tieto bolesti hladu. Cesnak zvyšuje citlivosť vášho mozgu na leptín, čo je hormón produkovaný tukovými bunkami na reguláciu hladu.

3 - Medzi všeobecné výhody cesnaku patrí posilnenie imunity, čo je spôsobené skutočnosťou, že cesnak uvoľňuje krvné cievy a otvára krvný tok. Cesnak tiež zmierňuje zápaly v tele. Cesnak je dobrý pre srdce a zastavuje predčasné starnutie. Cesnak tiež zastavuje zápalové ochorenia kĺbov, ako je osteoartritída.

4 - Existuje veľa štúdií, ktoré ukazujú, že cesnak pomáha rýchlo schudnúť. V študovať V Kórei vedci zvýšili hmotnosť myší tým, že ich veľa jedli. A potom si udržali tú istú stravu ešte niekoľko týždňov, len s pridaním cesnaku. Výsledky ukázali, že hmotnosť myší klesala celkom rýchlo.

5- Rôzne štúdie uvádzané Národným zdravotným ústavom potvrdzujú, že cesnak pomáha udržiavať hladinu cholesterolu v krvi pod kontrolou. Je to spôsobené účinkami cesnaku na krvné cievy, ako sme už uviedli v tomto článku. Je však dôležité spomenúť, že jedna štúdia vypracovaná rodinou Harvard Medical School Family ukázala, že cesnak nemá krátkodobé účinky na hladinu cholesterolu v krvi. Existuje však viac štúdií, ktoré dokazujú výhody cesnaku v krvi, ktoré táto jediná štúdia obsahuje.

6- Cesnak je diuretikum, čo znamená, že zvyšuje produkciu moču v tele, čo vedie k úbytku tuku a vylučovaniu. S cesnakom môžete rýchlo stratiť brušný tuk, pretože výhody cesnaku výrazne zvyšujú spracovanie energie.

7- Existujú aj určité sexuálne výhody cesnaku, vrátane lepšej hladiny testosterónu, silnejšej erekcie a energie. Odhlásiť sa tento príspevok Reddit kde skutoční ľudia diskutujú o tom, ako je cesnak najlepším posilňovačom a doplnkom, aký môžete mať.

Čo robiť s vôňou cesnaku

Vzhľadom na množstvo zdravotných výhod cesnaku a skutočnosť, že s týmto prírodným produktom môžete stratiť brušný tuk a schudnúť, nie je dôvod, aby ste ho ďalej používali. Ak sa vám nepáči vôňa, navrhol by som namiesto toho, aby ste ich hrýzli a žuvali, napichli strúčiky cesnaku ako kapsulu s vodou.