BeFunky Photo Editor Umožňuje upravovať fotografie, vytvárať digitálne umenie a koláže

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Neznášate sťahovanie statného softvéru a nepríjemných aplikácií na úpravu fotografií? BeFunky je Editor fotiek je to, čo potrebujete. Photo Editor spoločnosti Befunky poskytuje rýchle webové riešenie na úpravu fotografií. Táto služba obsahuje množstvo nástrojov, ktoré vám umožňujú vylepšiť fotografie tak, aby do nich vniesli dokonalosť.

BeFunky Photo Editor má základné funkcie na úpravu fotografií, ako je orezanie, zmena veľkosti, retušovanie, zmena pozadia a rotácie. Tento nástroj sa veľmi ľahko používa. Stačí importovať ľubovoľnú fotografiu, ktorú chcete upraviť, z počítača alebo webu a pustiť sa do práce.

BeFunky má niekoľko pokročilých nástrojov na úpravu fotografií, ako je pridávanie vrások k vašim fotografiám pomocou štetcov, rýchle odstraňovanie škvŕn, pridávanie červenanie, oprava červených očí, zmena farby očí a použitie rôznych farieb na rôzne časti vášho portrétu.

Na fotografiách môžete dokonca bieliť zuby a meniť farbu vlasov. Editor fotografií BeFunky funguje hladko a zaberá veľmi obmedzené množstvo zdrojov prehliadača. Web je optimalizovaný z mobilných zariadení. Pomocou tejto úžasnej služby môžete svoje fotografie upravovať priamo zo svojho smartfónu. Stačí importovať fotografie z vášho fotoaparátu alebo galérie a bam!

Editor fotografií má špeciálnu kartu Efekty, z ktorej môžete do svojich fotografií pridať špeciálne jemné efekty. Môžete napríklad pridať chromatické efekty, odlesky objektívu, čiernobiele textúry, uhlie, cyanotypie a veľa ďalších farieb.

Pridal som kyanotypický špeciálny efekt a fotografiu, ktoré úplne zmenili jeho vzhľad a štruktúru.

Tiež som miloval funkciu „Artsy“ editora fotografií BeFunky. Karta Artsy je plná digitálnych umeleckých výtlačkov, nálepiek a nástrojov na vytváranie animácií.

BeFunky má tiež úžasné Výrobca koláží a a Dizajnový nástroj , Pomocou nástroja pre návrhárov môžete vytvárať estetické vzory, plagáty a logá aj na cestách. Existujú užitočné šablóny, ktoré je možné pohodlne upravovať a používať.

Malo by sa však spomenúť, že editor fotografií BeFunky je platená služba. Iste, môžete používať základné funkcie na úpravu fotografií zadarmo. Ale pokiaľ ide o pokročilé a veľmi užitočné funkcie, musíte platiť. Aplikácia sa začína od 2,91 dolárov mesačne.