Beartooth - zariadenie Bluetooth, ktoré vám umožňuje odosielať textové správy a hovory bez mobilných služieb alebo internetu

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Beartooth – A Bluetooth Device That Lets You Text & Calls Without Cellular Or Internet Service

Ak sa na niečo stále pozeráte, je to váš telefón. Máme túto neukojiteľnú túžbu vedieť, čo sa deje s našimi kontaktmi, buzzmi sociálnych médií a aktualizáciami správ na veľmi konštantnom základe. To je dôvod, prečo by sa niektorí z nás vyhli cestovaniu na vidiecke oblasti, ktoré nemajú mobilný príjem, pretože to znamená, že nemôžete pokračovať v používaní smartfónu na rozhovor, byť na sociálnych médiách a byť v kontakte so svojimi kontaktmi.

Ak ste mimo siete (oblasti bez celulárneho príjmu alebo Wi-Fi internetového pripojenia), nemôžete uskutočňovať / prijímať hovory ani odosielať / prijímať SMS. Nemôžete sa pripojiť ani k internetu.

Funkcie pripojenia Bluetooth vášho telefónu však fungujú bez ohľadu na mobilný príjem. Ak máte dostatok technických zručností kombinovaných s niektorými jednoduchými hackami, môžete nadviazať komunikáciu medzi dvoma telefónmi. Vzhľadom na to, že tieto dva telefóny sú v dosahu Bluetooth, komunikácia sa obmedzí iba na textovú komunikáciu.

V Bozemane, MT, je spoločnosť zaoberajúca sa uvádzaním hardvéru do spoločnosti Beartooth. Toto spustenie vyvinulo inovatívny hardvér, ktorý vám umožňuje odosielať / prijímať text, uskutočňovať / prijímať hlasové hovory a nájsť polohu svojich priateľov na offline mapách iba pomocou pripojenia Bluetooth. Toto zariadenie sa po spustení nazýva Beartooth. Beartooth – A Bluetooth Device That Lets You Text & Calls Without Cellular Or Internet Service

Takže môžete udržiavať komunikáciu so svojimi priateľmi v dosahu Bluetooth, či už ste v backcountry alebo výlet, v preplnených bunkových zónach, ako sú konferencie, športové udalosti alebo hudobné festivaly; mobilný príjem napriek.

Používatelia budú môcť nadviazať spojenie Beartooth-to-Beartooth so svojimi priateľmi, rodinou a kolegami v odľahlých oblastiach. Beartooth je malé zariadenie, ktoré je možné diskrétne zastrčiť do vrecka alebo do tašky. Smartfóny si budú môcť navzájom komunikovať prostredníctvom siete Beartooth (smartphone A cez Beartooth až smartphone B) a budú naďalej volať, odosielať textové správy a dokonca vyhľadávať svojich priateľov v offline mapách. Beartooth – A Bluetooth Device That Lets You Text & Calls Without Cellular Or Internet Service

Váš smartfón budete aj naďalej používať mimo mriežky, ako by ste mali s mobilnými službami alebo Wi-Fi pripojením na internet. Technológia Beartooth môže tiež určiť orientačné body, pomôcť pri navigácii pomocou profesionálnych offline máp, vysielať signály SOS a vyhľadávať skupiny a jednotlivcov. Ďalšie vlastnosti sú nasledujúce:

Individuálny a skupinový hlas push-to-talk, ktorý vám umožní zostať v spojení mimo siete až na dve míle.

Individuálne a skupinové textové správy so správami o doručení správ.

Automatické zdieľanie polohy GPS na požiadanie a vyhľadávanie priateľov na mapách.

Offline mapy s vysoko kvalitnými 24k topografickými a pouličnými mapami, poháňané ArcGIS.

Zálohovanie batérie, vďaka ktorému bude Beartooth napájaný po celý deň, ako aj dobíja váš smartphone.

Počnúc 22. februárom bude Beartooth k dispozícii na predobjednávky v dvojbaleniach iba za 249 dolárov na obmedzené 30-dňové obdobie predobjednávky. To isté bude platiť aj po období 499 USD.

Ak uvažujete, „Prečo nahradiť toto nové zariadenie za tradičné vreckové rádio? „Bežné rádio je ťažkopádne a ťažko použiteľné, ale toto zariadenie vám tiež umožňuje používať nástroj, na ktorý ste už zvyknutí; váš smartphone. Už nikdy nebudete musieť robiť starosti so správnym nastavením komunikačných kanálov, podľa rádiových protokolov a správnym sledom tlačidiel.

S Beartoothom používate už známy telefón. Musíte iba stiahnuť aplikáciu, spárovať zariadenie a je dobré ísť.

' Beartooth sa narodil v Bozemane v práškový deň v legendárnom lyžiarskom stredisku Bridger Bowl. Môj lyžiarsky partner, spoluzakladateľ spoločnosti Kevin Ames a ja sme boli oddelení bez obsluhy buniek. Po niekoľkých hodinách sme sa konečne opäť pripojili a okamžite sme začali pracovať na riešení, “ povedal Michel Monaghan, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ Beartooth.

' Kevin je bývalý operátor hokejových a rádiových komunikácií, ktorý svoju kariéru strávil prácou v prostrediach bez celulárnej alebo Wi-Fi služby. Bolo prirodzené, aby smartphone prenášaný každý deň v našej vrecku komunikoval mimo siete. “

Funkcie Beartooth

* 62 x 101 x 12 mm alebo 2,43 x 3,98 x 0,49in

* 130 g alebo 4,5 oz

* 3 000 mAh Li-ion batéria

* Nabíjací port USB typu C

* Bezpásmové pásma bez licencie 1 GHz

* Funguje s telefónom Android a iOS.

Preprava Beartooth zákazníkom z USA sa začne koncom roka 2016. V súčasnosti je však k dispozícii na predobjednávky za cenu kampane 249 USD, čo je polovica MSRP. Svoje objednávky môžete zadávať na www.beartooth.com webové stránky. Predtým tento startup získal finančné prostriedky vo výške 3 milióny dolárov.