Bear: Najlepšie aplikácie na vytváranie poznámok pre systémy iOS, Mac a iPad, Beats Evernote

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Vo všeobecnosti nenávidím písanie o témach klišé: selfie aplikácie, kalendáre, aplikácie na úpravu fotografií a aplikácie na zapisovanie poznámok. Ale niekedy existujú výnimky. Pokiaľ ide o produktivitu, zaznamenávanie poznámok je veľmi dôležité. Veril som, že Evernote a jednoduché aplikácie na vytváranie poznámok boli pre naše každodenné potreby dostatočné a perfektné. Až kým som nevidel Bear. Nie, nie medveď z lesa. Bear je úžasná aplikácia na vytváranie poznámok od talianskych dizajnérov a programátorov. A táto aplikácia je momentálne najlepšia aplikácia na vytváranie poznámok pre iPhone. Ľahko to porazí Evernote. Poviem vám prečo.

Jednoduchosť je miestom predaja medveď , Od rozhrania po funkcie je aplikácia plná jednoduchosti, elegantného dizajnu a rýchlosti.

Rozhranie medveďa je rozdelené do troch stĺpcov tably možností. Najväčší stĺpec obsahuje poznámky. Existuje možnosť vyhľadávania. Ak máte preplnené poznámky, môžete rýchlo zadať kľúčové slová do vyhľadávacieho panela a rýchlo získať požadované informácie.

Bear dokonca poskytuje nástroj na ľahkú migráciu všetkých vašich údajov Evernote.

Stĺpec úplne vľavo je určený pre najdôležitejšie poznámky. Ako ich aplikácia rozpozná? Existuje funkcia nazývaná „pripnuté poznámky“. Užívateľ pripája poznámky, ktoré sú najdôležitejšie. Môžete tiež použiť značky hashtag. Svoje poznámky napríklad vytriedite na základe hashtagov ako #groceries, #bills, #recipes atď.

Medveď ľahko porazí Evernote, pokiaľ ide o vyhľadávanie poznámok. Jeho úžasné vyhľadávacie funkcie vám ušetria čas a námahu. Keby Evernote utratil zlomok statných peňazí, ktoré účtuje svojim používateľom, pre aplikáciu by to bolo iné.

Bear je úžasná aplikácia na písanie poznámok pre spisovateľov a programátorov. Má dokonca zložitú funkciu úpravy textu s názvom Markdown. Program Markdown vám umožňuje pridať odkazy a formátovať váš text alebo kód pred exportom do vášho CMS.

Svoje poznámky, slová môžete označiť hashtagmi kdekoľvek chcete a neskôr môžete pomocou týchto hashtagov vyhľadať text.

Aplikácia na zaznamenávanie poznámok vám tiež pomáha exportovať poznámky do PDF, RTF, HTML, JPEG a mnohých ďalších formátov.

Spoločnosť Bear nedávno získala aktualizáciu, po ktorej môžete v aplikácii pomocou digitálnych kresliacich dosiek tiež vytvoriť sviatočné logá a kresby. Medveď teraz podporuje hlasové prenosy textu, nálepiek a nových animovaných ikon.

Každá aplikácia na vytváranie poznámok vám umožňuje vytvárať zoznamy, nie? Ale Bear ponúka niečo neobvyklé. Po dokončení úloh by ste mohli skutočne označiť objekty označené v zozname úloh. To vám dá pekný pocit úspechu.

Medveď je určený iba pre iPhone a Mac OS. Pomocou aplikácie Bear môžete synchronizovať všetky svoje poznámky a pracovať na viacerých zariadeniach iOS.