Staňte sa technologickým hrdinom a použite BootMed na vyriešenie mnohých problémov so systémom Windows

->

Ďakujem Jake za tip! Ak máte tip alebo trik, o ktorý by ste sa chceli podeliť so všetkými, pošlite ho sem!

Tento tip mám od Jakea, jedného z našich návštevníkov, ktorý nám povedal o tomto veľmi zaujímavom open source projekte s názvom BootMed , čo je remix Ubuntu, ktorý je určený pre priemerného používateľa systému Windows a pre tých, ktorí môžu byť vo svete Linuxu noví.

BootMed je v podstate živé CD, z ktorého môže váš počítač zaviesť systém a načítať nový operačný systém z disku CD, ktorý je úplne nezávislý od vášho pevného disku, čo znamená, že spustí počítač aj v prípade, že systém Windows nefunguje správne a nezmení nič vo vnútri pevného disku vášho počítača.

Po načítaní BootMed zistíte, že je dodávaný so skvelými návodmi, ktoré sú ľahko pochopiteľné (na získanie prístupu k návodom musí byť počítač pripojený k internetu) a tiež prichádza s množstvom nainštalovaných nástrojov — Všetok bezplatný softvér — ktoré vám pomôžu môžete opraviť veľa problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť v systéme Windows. Výukové programy prevedú bežného používateľa obnovou zmazaných súborov, obnovením počítača, ktorý sa nespustí, zobrazením alebo klonovaním poškodeného disku, dokonca aj vytvorením virtuálneho počítača z fyzického, a tiež obnovením vymazaného oddielu a bezpečného vymazania pevného disku. Kompletný zoznam si môžete podrobnejšie pozrieť na návštevou tejto stránky .

Teraz si stiahnite kópiu BootMed a buďte HRDINOM pre svojich priateľov a rodinu, keď sa nabudúce vyskytne problém s počítačom!